Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Piotrków Trybunalski, Warszawę i Kudowę-Zdrój?

07-09-2023

Co łączy Piotrków Trybunalski, Warszawę i Kudowę-Zdrój? Nowa trasa, na której realizujemy przejazdy z Warszawy przez Skierniewice, Łódź, Piotrków Trybunalski do Kudowy-Zdroju! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 17.09 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Warszawy do Kudowy-Zdroju

Uruchomiliśmy już sprzedaż biletów na trasie wiodacej z Warszawy do Ziemi Kłodzkiej. Przejazdy ruszają na niej 1 października. Na tej trasie zlokalizowana są uzdrowiska: Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Długopole-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Lądek-Zdrój oraz atrakcyjne górskie destynacje jak np. Stronie Śląskie i Złoty Stok. Więcej wiadomości na temat atrakcji, znajdujących się na nowej trasie można znaleźć w artykule: Nowa trasa z Warszawy do Kudowy-Zdroju i innych kłodzkich uzdrowisk

Promocyjne przejazdy adres-adres

Chcesz się cieszyć na tej trasie tańszymi przewozami o 10%? Zamówiając przejazd pomiędzy 2 miejscowościami na niej zlokalizowanymi wprowadź kod rabatowy LACZYMY-PTWKZ10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 7 do 17września 2023 r.