Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Opinie klientów

Małgorzata, Jarosław

W dniu 2.06 i 24.06 korzystałam z państwa usług. Trasa Jarosław - Kudowa Zdrój i Kudowa Zdrój - Jarosław. Kierowca to pan Mariusz. Bardzo miły pan, pomógł mi z bagażem. Na pewno będę korzystać z Waszych usług, jak również polecać znajomym. 

Weronika, Lublin

Hoperem jechałam z Lublina do Warszawy, a później wracałam. Jestem bardzo zadowolona. Warunki jazdy komfortowe, a Pan Kierowca cierpliwy i uprzejmy. Przyznam szczerze, że miałam wielkie obawy, jak przebiegnie ta podróż, bowiem poruszam się o kulach i czasami potrzebuję pomocy przy wysiadaniu czy wsiadaniu do pojazdu, którego wejście jest dość "wysokie". Jednak moje obawy okazały się całkowicie bezpodstawne. Pan Kierowca pomógł mi wejść i wyjść. Nie było z tym żadnego problemu! Trasę Warszawa-Lublin będę pewnie jeszcze niejednokrotnie pokonywać i jeśli tylko będę mieć dostępny przejazd na kolejny dzień, to wybiorę bez dwóch zdań! Rozwiązanie takie jest dużo wygodniejsze niż klasyczny autobus. Kierowca podwozi mnie tam, gdzie chcę, genialne! :) Naprawdę polecam! :)

Alojzy,

Bardzo pozytywne wrażenia pozostawia po sobie. Pan Mariusz dowiózł nas wszystkich na miejsce bardzo punktualnie. Całość trasy przebiegła bez problemów. Także polecam każdemu, kto ma ochotę szybko i wygodnie dotrzeć na miejsce.

Ewka,

Polecam bardzo. Punktualni, bardzo mili kierowcy i bezpieczna podróż. 

Paulina, Chełmno

Polecam szczerze. Bardzo wyrozumiała administracja. Słowna firma. Przyjemna i bezpieczna podróż. Piszę z doświadczenia. Korzystajcie z usług Hopera. Polecam i jeszcze raz polecam, a jestem tym klimatem, który panikuje niesamowicie. Dziękuję Wam za wszystko. Niech Wam się firma rozwija i dobrze prosperuje.

Lucyna,

Przejazd Zamość-Warszawa

Jechałam 23.05 z Zamościa do Warszawy, Pan kierowca, Sebastian, przemiły, kontaktowy, Panie pasażerki również. Podróż w miłej atmosferze. Polecam wszystkim.

Aurelia,

Świetni kierowcy- bardzo sympatyczni i pomocni.

Ewa,

Polecam serdecznie, przejazd z Panem Andrzejem Perfect!

Kulturalny, miły, świetnie prowadził auto. Do tego punktualnie- pełen profesjonalizm.

Teresa,

Trzy tygodnie temu korzystałam z tego przewozu, z pod domu i pod wskazany adres, i byłam zadowolona.

Iwona,

Dziękuję szefowi Hopera za szybką reakcję i umożliwienie powrotu do domu. Dziękuję kierowcy, panu Markowi za bezpieczną podróż. Nie wyobrażam sobie dalekiej podróży bez skorzystania z waszej profesjonalnej uslugi. Do zobaczenia, jak ten koszmar się skończy. Wdzięczna pasażerka

Barbara, Stronie Śląskie

Hoper to super firma! Polecam!

Krzysztof,

powrót z sanatorium w Busku-Zdroju

Miałem okazję skorzystać z firmy Hoper, wracając z sanatorium z Busko-Zdrój do Włocławka. Moja opinia jest krótka ale 100% pozytywna. Kierowca miły, pomocny, jechał bezpiecznie. Przyjechał na czas. przystanki zawsze kiedy trzeba. Gorąco polecam w/w firmę.

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>