Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Opinie klientów

Ewa, Brzesko

Polecam jak najbardziej. Punktualni, grzeczni i rozważni kierowcy. Szybko i bezpiecznie.

Sylwia, Międzyrzecz

trasa Wieliczka-Bydgoszcz

Chcialam bardzo podziękować Panu Andrzejowi za wczorajszy kurs i pomoc. To był kurs z Wieliczki do Bydgoszczy. Mogę Was z dumą polecać. Przyjemnie się jechało, Pan Andrzej to bardzo miły człowiek i pomocny. 

Bogumiła,

Bardzo jestem zadowolona- miły, młody kierowca zabrał mnie z miejsca zamieszkania i dowiózł do miejsca docelowego. Bardzo dziękuję 👍

Dorota,

Trasa Gliwice-Włocławek

Polecam bez zastrzeżeń- bezproblemowo i punktualnie.

Katarzyna,

Korzystałam i polecam wszystkim. Super podróż, bardzo mili kierowcy, odbiór i dojazd na czas.

Elżbieta,

trasa Łódź-Gliwice

Witam. Jechałam z synem z Łodzi do Gliwic. Podróż super. Wszystko zgodnie z czasem. Mam nadzieję, że kiedyś będzie dojazd również z innych miast, bo musieliśmy dojechać do busa i z busa. Ale ogólnie wszystko dobrze. Polecam

Pasażer,

Cóż? Moze zacznę od tego, że dwa razy zamawiałem bilet i w obydwu przypadkach pomyliłem się z danymi. Dzięki elastyczności i wyrozumiałości pracownikow, wprawdzie z jednodniowym opóźnieniem, jednak moja podróż doszła do skutku, za co serdecznie dziekuję.
W drodze powrotnej była przesiadka. Bardzo sprawna i szybka. Lista była czytana trzy razy, a bagaże dokładnie sprawdzone, czy przesiadający się pasażerowie mają swoje bagaże we właściwych busach. Dzięki dobremu zgraniu kierowców, w wyniku tej operacji, z pewnością wielu z nas dotarło do celu dużo wcześniej, za co należą się ukłony.
Samochody posiadają instalacje gazowe, więc postoje odbywają się co 2,5 - 3 godziny. Są krótkie, jednak wystarczają do skorzystania z toalety czy wypicia małej czarnej. Kierowcy jeżdzą bezpiecznie i spokojnie. Widać profesjonalizm.

Henryka,

wyjazd do sanatorium

Polecam! Korzystamy z mężem na przejazdy do Sanatorium, bardzo wygodnie, zabiorą z domu i zawiozą pod drzwi na wskazany adres, kierowcy uprzejmi, Biuro Obsługi Klienta też- pomoże zaplanować podróż, powiadomi o wyjeździe.

Pasażer,

podróż do Kudowy-Zdroju

Jechałem wczoraj do Kudowy Zdrój, od drzwi do drzwi. Powiem jedno- bardzo dobry kierowca!! (chyba Pan Krzysztof ). Ktoś, kto umie jeździć i ma wyczucie samochodu, można każdemu zarekomendować jako bezpieczny.. może szybki(ale ile można jechać w tych objazdach i innych ), ale przewidujący- to ważne. Bardzo dziekuję za wspólną podróż. Polecam każdemu!
Cena śmieszna..jeśli ktoś pisze, że drogo, to niech weźmie taksówkę- wg mnie, tanio.
Bardzo polecam- jeżdzą w nietypowe miejsca- proszę mieć to na uwadzę, bo nie wiem, czym byście się tam dostali.

Anna,

trasa Wałcz-Wrocław

Dzisiaj jechałam z Wałcza do Wrocławia. Podróż przebiegała sprawnie, szybko, bezpiecznie i do celu. Serdeczne podziękowania dla kierowcy, Pana Michała. P.S. dla tego Pana należy się nagroda od firmy.

Dorota,

trasa Gliwice-Włocławek

Polecam bez zastrzeżeń-bezproblemowo i punktualnie.

Bogumiła, Izbica

Bardzo jestem zadowolona- miły, młody kierowca zabrał mnie z miejsca zamieszkania i dowiózł do miejsca docelowego. Bardzo dziękuję 👍