Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Nowa trasa z Warszawy do Kudowy-Zdroju i innych kłodzkich uzdrowisk

04-09-2023

1 października ruszają przejazdy na nowej trasie z z Warszawy do Kudowy-Zdroju, Lądka-Zdroju, Polanicy-Zdroju i innych atrakcyjnych kłodzkich destynacji. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Warszawa - Kudowa-Zdrój i inne akrakcyjne połączenia stolicy z Ziemią Kłodzką

Kłodzko dojazd
 

Trasa Warszawa - Kudowa-Zdrój zapewnia wygodny dojazd mieszkańcom stolicy do takich destynacji jak: Kudowa-Zdrój, Lądek-Zdrój, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Długopole-Zdrój, Stronie Śląskie, Kłodzko, Złoty Stok czy Bystrzyca Kłodzka.

Ziemia Kłodzka obfituje w atrakcje turystyczne: Muzeum Ziemi Kłodzkiej Twierdza Kłodzka i Labirynty Most Gotycki św. Jana w Kłodzku Podziemna Trasa Turystyczna im.1000-Lecia Państwa Polskiego w Kłodzku, Zabytkowa Tarasowa Zabudowa Miejska i Muzeum Filumenistyczne w Bystrzycy Kłodzkiej, Muzeum Papiernictwa i Dworek im. Fryderyka Chopina w Dusznikach-Zdroju,  muzeum zabawek, ruchoma szopka i Kaplica Czaszek w Kudowie-Zdroju, Park Zdrojowy w Polanicy-Zdroju, huta szkła kryształowego i rezerwat Śnieżnik Kłodzki w Stroniu Śląskim. Całość dopełniają walory uzdrowiskowe, czyste powietrze i przepiękna górska okolica.

Wygodny dojazd z Opola i Łodzi do Warszawy

Zupełnie nowe możliwości pojawiły się dla mieszkańców Opola, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Łodzi, Częstochowy i Piotrkowa Trybunalskiego oraz licznych mniejszych miejscowości Dolnego Śląska, Oposkiego, Śląska i Łódzkiego. Teraz mogą oni zamówić wygodny przejazd prosto spod drzwi domu pod drzwi dowolnej lokalizacji w Warszawie. Uniknięcie uciążliwego poruszania się własnym samochodem oraz kosztownego parkowania w centrum stolicy jest niewątpliwym atutem takich podróży Hoperem.

Warszawa dojazd
 

Z Częstochowy do sanatorium w Lądku-Zdroju

Mieszkańcy Częstochowy, Radomska, Piotrkowa Trybunalskiego czy Skierniewic mogli do tej pory podróżować tylko do kujawskich kurortów w Ciechocinku, Wieńcu-Zdroju i Inowrocławiu. Nowa trasa umożliwia im teraz dotarcie do kłodzkich uzdrowisk, które oprócz zabiegów leczniczych oferują ponadto wędrówki piesze i rowerowe po górskich szlakach.

Żyrardów, Pruszków i Lubliniec na mapie Hopera!

Dzięki nowej trasie na mapie usług Hopera pojawiły się zupełnie nowe miejscowości zlokalizowane na odcinku Opole-Lubliniec-Częstochowa oraz Skierniewice-Żyrardów-Pruszków-Warszawa. Ich mieszkańcy po raz pierwszy będą mogli skorzystać z bezpośrednich przezjazdów z adresu pod adres minivanami Hopera.