Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Łączymy Częstochowę, Warszawę i Kłodzko!

13-09-2023

Łączymy Częstochowę, Warszawę i Kłodzko! Dzięki trasie, na której realizujemy przejazdy z Warszawy przez Skierniewice, Łódź, Piotrków Trybunalski Częstochowę do Kłodzka i Kudowy-Zdroju! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 17.09 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Częstochowy do Warszawy

Uruchomiliśmy już sprzedaż biletów na trasie wiodacej z Warszawy do Ziemi Kłodzkiej. Przejazdy ruszają na niej 1 października. Na tej trasie zlokalizowana są uzdrowiska: Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Długopole-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Lądek-Zdrój oraz atrakcyjne górskie destynacje jak np. Stronie Śląskie i Złoty Stok, Kłodzko, Częstochowa. Więcej wiadomości na temat atrakcji, znajdujących się na nowej trasie można znaleźć w artykule: Nowa trasa z Warszawy do Kudowy-Zdroju i innych kłodzkich uzdrowisk

Taniej o 10% 

Chcesz skorzystać z tanich przejazdów na tej trasie? Zamów kurs pomiędzy 2 miejscowościami na niej zlokalizowanymi wprowadź kod rabatowy LACZYMY-PTWKZ10, obniżający cenę biletu o 10%. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 7-17 września 2023 r.