Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Aktualności

Wyjazd nad morze Hoperem

07-05-2024

Jechałam z dwiema córkami nad morze. No rewelacja!!! - poszerzona oferta tras daje więcej możliwości wyjazdu nad morze Hoperem. Międzyzdroje, Kołobrzeg, Dąbki, Darłowo, Władysławowo, Trójmiasto - to tylko niektóre miejscowości obsługiwane przez nasze, cztery już, trasy prowadzące nad morze. 

Hoperem na Pojezierze, czyli jak dojechać do Połczyna-Zdroju i Augustowa?

16-04-2024

Wybierasz się na odpoczynek do Połczyna-Zdroju lub Augustowa? Dzięki nam dotrzesz pod drzwi obiektu sanatoryjnego na Pojezierzu Drawskim i Pojezierzu Litewskim, nie martwiąc się jaki jest koszt parkowania. Z Hoperem możesz zamienić długie godziny męczącej podróży za kierownicą na komfort odbioru wprost spod drzwi samego domu i pomoc kierowcy z bagażami.

Hoperem na Ponidzie, czyli jak dojechać do Buska-Zdroju i Solca-Zdroju?

02-02-2024

Masz zaplanowany wyjazd do Buska-Zdroju lub Solca-Zdroju? Z nami nie musisz się zamartwiać się jak dotrzeć pod drzwi obiektu sanatoryjnego lub ile kosztuje parking. Jeżeli zamiast spędzania długich godzin za kierownicą własnego samochodu lub wyczekiwania z ciężkimi walizami na dworcu na przesiadkę, wolisz wygodną podróż od drzwi do drzwi to postaw na Hopera!

Dojazd do Świnoujścia pod dowolny adres

31-01-2024

Po fazie testów dowozu i odbioru pasażerów z lewobrzeżnej części Świnoujścia, kierowcy Hopera będą teraz regularnie, na wszystkich 3 trasach prowadzących do Świnoujścia, obsługiwać pasażerów w formule door-to-door. 

Szczawno-Zdrój i Wałbrzych na trasie z Warszawy w Karkonosze

11-01-2024

Dobra wiadomość dla kuracjuszy planujących odpocząć w uzdrowisku Szczawno-Zdrój oraz turystów planujących zwiedzić zamek Książ czy inne atrakcje miasta Wałbrzych. Dzięki modyfikacji trasy z Warszawy w Karkonosze zarówno Wałbrzych jak i Szczawno-Zdrój znajdują się teraz w zasięgu wygodnych podróży dla mieszkańców Mazowsza, Łódzkiego i południowej Wielkopolski.

Dojazd Hoperem do górskich uzdrowisk

14-12-2023

Planujesz turnus w Świeradowie-Zdroju, Lądku-Zdroju lub Szczawnie-Zdroju? Z nami dojazd do górskich uzdrowisk będzie wiele wygodniejszy - dowieziemy Cię pos same drzwi sanatorium. Jeśli nie chcesz prowadzić samochodu przez górskie serpentyny albo wyczekiwać na dworcu, kiedy przyjedzie spóźniony pociąg, to skorzystaj z Hopera!

Czy dojazd do sanatorium Hoperem to najszybsze rozwiązanie?

17-10-2023

Czy dojazd do sanatorium Hoperem to najszybsze rozwiązanie transportowe? Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Na pewno dla tych, którzy nie mają żadnego bezpośredniego połączenia, to skorzystanie z bezpośrednich przejazdów Hoperem będzie czasowo dużo korzystniejsze niż uciążliwe przesiadki w oparciu o różnych przewoźników. 

Z Wrocławia do Połczyna-Zdroju i Ustki, czyli nowa trasa Hopera

04-10-2023

Mieszkańcy Wrocławia, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego mają powód do radości. Rusza nowa trasa prowadząca przez Pojezierze Drawskie nad morze. Do Ustki, Połczyna-Zdroju i Czaplinka mogą teraz dojechać w wygodnej formie z adresu pod adres.

Hoperem na Kujawy, czyli jak dojechać do Ciechocinka, Inowrocławia i Wieńca-Zdroju?

25-09-2023

Masz zaplanowany wyjazd do Ciechocinka, Inowrocławia lub Wieńca-Zdroju? Z Hoperem nie musisz się martwić się jak dotrzeć pod drzwi sanatorium. Jeśli nie chcesz spędzać długich godzin za kierownicą własnego samochodu a czekanie na dworcu, czy przesiadanie się z ciężkimi walizami jest dla Ciebie zbyt uciążliwe to Hoper jest wałśnie dla Ciebie!

Z Warszawy w Karkonosze i Góry Izerskie, czyli nowa trasa Hopera

12-09-2023

22 października 2023 r. to termin startu przejazdów z Warszawy w Karkonosze. Atrakcyjne destynacje, takie jak Świeradów-Zdrój, Karpacz, Szklarska Poręba, Wrocław są teraz w zasięgu warszawiaków prosto spod drzwi domu. Bilety już w sprzedaży!

Nowa trasa z Warszawy do Kudowy-Zdroju i innych kłodzkich uzdrowisk

04-09-2023

1 października ruszają przejazdy na nowej trasie z z Warszawy do Kudowy-Zdroju, Lądka-Zdroju, Polanicy-Zdroju i innych atrakcyjnych kłodzkich destynacji. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Zwiedzanie i plażowanie w jednym

24-08-2023

Bogactwo zabytków i infrastruktura wodnej rekracji to są cechy, które łączą Poznań, Kraków, Kazimierz Dolny, Włocławek i Nysę. Do wszystkich dojedziesz Hoperem! 

Sprzedaż biletów stacjonarnie w uzdrowiskach

22-08-2023

Jeśli dopiero po przyjeździe do sanatorium dowiedziałeś się o Hoperze i nie masz możliwości zakupu biletu powrotnego przez internet - to nic straconego. W blisko połowie uzdrowisk, przez które przejeżdżamy, znajdziesz punkty prowadzące stacjonarną sprzedaż biletów Hopera.

Wyjazd nad jezioro do SPA cz.2

10-08-2023

Zamek nad Jeziorem Gosławskim, relaks SPA połączony z żeglugą na Drawsku i wyciszenie nad tajemniczą Martwą Dziwną - takie atrakcje znajdziecie na trasach Hopera.

Z Zielonej Góry przez Warszawę do Białegostoku, czyli nowa oferta Hopera

11-07-2023

Nowość tego lata! Jeszcze 30 lipca br. ruszają przejazdy z Białegostoku przez Warszawę, Ciechocinek, Poznań do Zielonej Góry. Zmodyfikowaliśmy dotychczasową trasę z Włocławka przez Zieloną Górę do Świnoujścia, aby lepiej dostosować się do potrzeb naszych pasażerów.