Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Aktualności

Wyjazd do Krakowa, Wrocławia i Gdańska na koniec lata

20-08-2020

Kiedy lato się kończy wyjazd do Krakowa, Wrocławia lub Gdańska wydaje się jedną z najciekawszych krajowych propozycji turystycznych.  Duże zabytkowe miasta, takie jak Kraków, Wrocław i Gdańsk nie poskąpią wielu atrakcji nawet w czasie letniego ochłodzenia czy w dżdżystą pogodę. Dlatego chętniej wybieramy taką destynację niż wypoczynek na łonie przyrody.

 

Łódź-Rewal - atrakcje Pomorza Zachodniego są już dostępne dla łodzian

10-08-2020

Wydłużamy trasę krajową Rewal - Włocławek aż do Łodzi. Dzięki tej zmianie mieszkańcy Łodzi oraz województwa łódzkiego będą mieli możliwość komfortowo dojechać do kolejnych miejscowości nad morzem - od Międzyzdrojów aż po Pogorzelicę.

Wyjazd do Karpacza z Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa

30-07-2020

Wyjazd do Karpacza z Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa i wielu mniejszych miejscowości jest możliwy dzięki wydłużeniu trasy Wrocław - Busko-Zdrój. Świeradów-Zdrój, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Złotoryja, Legnica - to tylko niektóre nowe miejscowości na mapie przejazdów Hopera.

Wyjazd z Białegostoku nad morze

25-06-2020

Startuje piętnasta krajowa trasa Hopera! Prowadzi ona z Białegostoku, przez Łomżę, Ostrołękę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Koszalin do Kołobrzegu i Mrzeżyna. Podlasie i północne Mazowsze zyskuje wygodny dojazd do ponad 50 km polskiego wybrzeża.

Z Opola nad morze

24-06-2020

Uruchamiamy 14 trasę krajową z Opola prze Łódź, Toruń nad morze. Dzięki niej mieszkańcy opolszczyzny i zachodniej części Łódzkiego mają możliwość wygodnej podróży Hoperem do Gdańska, Sopotu, Gdyni aż po Karwię.

Z Wrocławia na Mazury!

19-06-2020

Poszerzamy swoją ofertę o kolejną trasę krajową Suwałki-Włocławek, łącząc Kujawy z Warmią i Mazurami oraz częścią Podlasia. Nowa propozycja przejazdów Hoperem ułatwia dojazd do Ciechocinka i Wieńca-Zdroju mieszkańcom Olsztyna w wygodnej formie od adresu do adresu. 

 

Wyjazd do Międzyzdrojów z Włocławka i Torunia

19-06-2020

Uruchamiamy dwunastą krajową trasę: z Włocławka, przez Toruń, Bydgoszcz, Piłę do Szczecina, a do końca września aż po Międzyzdroje, Rewal i Pogorzelicę. To ponad 50 km polskiego wybrzeża udostępnionego mieszkańcom Kujaw i Wielkopolskich!

Wyjazd z Rzeszowa nad morze

12-06-2020

Mieszkańcom Przemyśla, Rzeszowa, Tarnowa, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi i wielu mniejszych miejscowości umożliwiamy podróż Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Dźwirzyno i Mrzeżyno. To nie koniec naszych nowych propozycji dojazdu nad morze!

Wyjazd z Warszawy nad morze

10-06-2020

Przedłużamy trasę z Zamościa na Kujawy aż nad Bałtyk! Mieszkańcy Warszawy, Lublina, Torunia, Bydgoszczy i wielu mniejszych miejscowości zyskają możliwość podróży Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Mrzeżyno. Już wkrótce nowe opcje dojazdu nad morze!