Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Aktualności

30 kwietnia ponownie wyjeżdżamy na trasy krajowe. Już dziś możesz kupić bilet!

24-02-2021

Od dziś możesz rezerwować przejazd Hoperem po Polsce. 30 kwietnia 2021 r., po przerwie związanej z lockdownem, pojazdy Hopera znów wyruszają na polskie trasy. 

Teraz przejazdy na trasach międzynarodowych zawsze z dwoma kierowcami!

11-02-2021

W trosce o bezpieczeństwo pasażerów, na trasie z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii,  Hoper wprowadza jako standard, podróż obsługiwaną przez dwóch kierowców. Wymiana kierowców podczas przejazdu to nie tylko gwarancja bezpieczniejszej podróży, ale także krótszy czas dotarcia do celu.

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego

05-01-2021

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii jeżdżące pod marką Hoper już od 18 stycznia 2021 roku będą obsługiwać połączenia również z Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego. Sprzedaż biletów na przejazdy do i z nowych obszarów rusza 5 stycznia. 

Z Gór Stołowych aż na Lubelszczyznę, czyli nowe możliwości podróży z Hoperem!

04-12-2020

Trasa Lublin⇔Kudowa-Zdrój przebiega przez atrakcyjne tereny Lubelszczyzny, Kielce, Kraków, Katowice, Opole aż do Kotliny Kłodzkiej. Z wygodnych przejazdów od adresu do adresu mogą skorzystać, nie tylko mieszkańcy dużych miast, ale także mniejszych miejscowości Lubelszczyzny, Mazowsza, województwa świętokrzyskiego, Małopolski, Śląska, Opolszczyzny i Dolnego Śląska. 

Wyjazd z Wrocławia nad morze

30-11-2020

Wznawiamy przejazdy z Wrocławia nad morze, przez Kalisz, Ciechocinek, Toruń, Grudziądz aż do Trójmiasta, Władysławowa i Karwii. Jedna z najwcześniej wprowadzonych do oferty tras Hopera jest jednocześnie jedną z najbardziej obleganych propozycji wyjazdu Hoperem nad morze.

Wyjazd z Białegostoku nad morze

26-11-2020

Startuje piętnasta krajowa trasa Hopera! Prowadzi ona z Białegostoku, przez Łomżę, Ostrołękę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Koszalin do Kołobrzegu i Mrzeżyna. Podlasie i północne Mazowsze zyskuje wygodny dojazd do ponad 50 km polskiego wybrzeża.

Wyjazd z Warszawy nad morze

22-11-2020

Przedłużamy trasę z Zamościa na Kujawy aż nad Bałtyk! Mieszkańcy Warszawy, Lublina, Torunia, Bydgoszczy i wielu mniejszych miejscowości zyskają możliwość podróży Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Mrzeżyno. Już wkrótce nowe opcje dojazdu nad morze!

Wyjazd z Rzeszowa nad morze

18-11-2020

Mieszkańcom Przemyśla, Rzeszowa, Tarnowa, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi i wielu mniejszych miejscowości umożliwiamy podróż Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Dźwirzyno i Mrzeżyno. To nie koniec naszych nowych propozycji dojazdu nad morze!

Z Wrocławia przez Szczecin do Darłowa

14-11-2020

Wznawiamy zachodnią trasę Hopera Wrocław-Darłowo obejmująca Dolny Śląsk, Lubuskie i Pomorze Zachodnie jest jedną z naszych pierwszych propozycji podróży od adresu do adresu.