Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Jak to działa?

 

Z pociągu lub autobusu do Hopera

 

Ruszasz w podróż pociągiem lub autobusem. Nie martw się że pociąg się spóźni - masz stały kontakt z kierowcą Hopera. Wysiadasz na dworcu.

Hoper podjedzie najbliżej dworca i zawiezie Cię pod drzwi wskazanego adresu np. sanatorium, hotelu, Twojego domu.
 

Z Hopera do pociągu lub autobusu


Kierowca Hopera przyjedzie wprost pod drzwi wskazanej przez Ciebie lokalizacji np. Twojego domu, pensjonatu czy obiektu wypoczynkowego i dowiezie Cię najbliżej dworca.

Ruszasz dalej w podróż pociągiem lub autobusem.
 

   

 

 

Jak zamówić przejazd?

 

 

 

Podaj trasę i datę podróży

Podaj miejscowość, gdzie chcesz rozpocząć przejazd oraz cel Twojej podróży
 
 

 

Wskażemy dostępne połączenia, w tym MIX

Jeśli połączenia bezpośrednie dają Ci za mało możliwości kliknij w niebieskie połączenie MIX
 
 

 

Dostaniesz SMS z informacjami

Poinformujemy Cię o czasie rozpoczęcia, zakończenia podróży i zmiany formy transportu
 

Hoper Mix - dodatkowe możliwości podróży

Większy zasięg podróży

Zyskaj większy zasięg możliwych przejazdów komunikacją publiczną w oparciu o Hopera i inne formy transportu, takie jak kolej i autobus. Oprócz standardowych bezpośrednich przejazdów w kolorze fuksjowym znajdziesz teraz niebieskie połączenia MIX.

Niezawodność technologii serwisu e-podróżnik.pl

Hoper Mix powstał przy współpracy serwisu e-podróżnik.pl, lidera w planowaniu podróży o oparciu o skomunikowanie różnych form transportu. Umożliwia on wyszukanie i zamówienie przejazdu Mix na naszej stronie. Wystarczy, że w wyszukiwarce na górze strony podasz początek, koniec oraz datę podróży.

Atrakcyjne destynacje turystyczne z tras Hopera

Z niemal wszystkich rejonów Polski możesz dotrzeć do atrakcyjnych destynacji! Góry, morze, metropolie i 25 uzdrowisk - prosto pod drzwi sanatorium czy obiektu wypoczynkowego - to wszystko w Twoim zasięgu nawet jeśli nie mieszkasz w obszarze obsługiwanym bezpośrednio przez Hopera.

Czym jest Hoper?

To innowacyjne przejazdy od adresu do adresu (door-to-door), 9-osobowymi minivanami. Sam wskazujesz adresy początku i końca podróży np.  domu, sanatorium, lotniska, hotelu, akademika, miejsca pracy czy np. okolica dworca.

Obsługujemy wszystkie, nawet najmniejsze, miejscowości w obrębie naszych tras. Aby dowiedzieć się więcej i sprawdzić naszą ofertę bezpośrednich przejazdów adreres-adres wejdź na stronę główną:

www.hoper.pl