Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Nysę, Warszawę i Duszniki-Zdrój?

09-11-2023

Co łączy Nysę, Warszawę i Duszniki-Zdrój? Trasa, na której realizujemy przejazdy z Warszawy przez Łódź, Piotrków Trybunalski, Nysę do Dusznik-Zdroju i Kudowy-Zdroju! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 19.11 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Nysy do Warszawy

Na uruchomionej 1 paaźdzernika 2023 r. trasie z Warszawy do Kudowy -Zdroju znajdują się duże algomeracje takie jak Łódź i Warszawa oraz miejscowości uzdrowiskowe: Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Długopole-Zdrój, Lądek-Zdrój, Polanica-Zdrój oraz wiele innych atrakcyjnych destynacji jak np. Nysa, Złoty Stok i Stronie Śląskie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej trasie i atrakcjach, które się na niej znajdują, kliknij link: Nowa trasa z Warszawy do Kudowy-Zdroju i innych kłodzkich uzdrowisk

Promocyjna podróż z adresu pod adres

Chcesz na tej trasie promocyjną podróż? Zamów przejazd i wprowadź kod rabatowy LACZYMY-PTWKZ10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 9 do 19 listopada 2023 r. na przejazdy pomiędzy 2 miejscowościami znajdującymi się na trasie z Warszawy do Kudowy-Zdroju.