Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Kolorowe Jarmarki -10%!

15-11-2023

Wielkimi krokami zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. W wielu polskich miastach otwierane są kolorowe Bożonarodzeniowe Jarmarki, cieszące się ogromną popularnością w naszym kraju. 23 trasy Hopera pozawalają w wygodny sposób dotrzeć na Jarmark Bożonarodzeniowy mieszkańcom setek polskich miejscowości, prosto spod drzwi domu. 

Gdzie i kiedy odbywają się najpopularniejsze Bożonarodzeniowe Jarmarki? Poniżej prezentujemy najbardziej znane imprezy, a dla naszych pasażerów mamy specjalny prezent: przejazd 10% tańszy z kodem rabatowym KOLOROWE-JARMARKI Promocja dotyczy zamówień złożonych do 30 listopada na dojazd (i powrót) na dowolny Jarmark Bożonarodzeniowy znajdujący się na naszych trasach w okresie 23 listopada 2023 r. do 8 stycznia 2024 r. Jedna osoba może użyć kodu tulko 2 razy: aby dojechać na jarmark i z niego wrócić.

Barbakan Rzemiosłem Zdobiony w Warszawie

Jarmark w stolicy rusza 24 listopada 2023 r. i potrwa aż do 7 stycznia 2024 r. Podróż do Warszawy Hoperem daje możliwość odwiedzenia jarmarku świątecznego, gdzie znajdą się stoiska z rękodziełem, lokalnym rzemiosłem, świątecznymi smakołykami i korzennym grzańcem. Zabawne animacje i mnóstwo świątecznych dekoracji stwarzają dla przybywających na jarmark atmosferę rodzinnej zabawy. Miejscem świątecznego jarkarku ponownie stanie się Barbakan.

Wśród zapachu choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, goście będą mogli cieszyć się licznymi atrakcjami. Na Starym Mieście, wokół Pomnika Syrenki, pojawi się lodowisko, gdzie będzie można cieszyć się jazdą na łyżwach w świątecznym otoczeniu. Będzie można tu również rozgrzać się przy filiżance grzanego wina, kawy lub herbaty, a także spróbować świątecznych potraw.

Jak dojechać do Warszawy i spędzić miło czas na Bożonarodzeniowym Jarmarku? Oferujemy 6 tras do Warszawy obejmujących prawie wszystkie wojwództwa. Aby sprawdzić czy z danej miejscowości jest bezpośrednie połączenie do Warszawy należy wejść na stronę: hoper.pl/trasy-krajowe/Warszawa

Warszawa dojazd jarmark
 

Krakowskie Targi Bożonarodzeniowe

Krakowskie Targi Bożonarodzeniowe rozpoczynają się 24 listopada 2023 r. i zakończą w Nowy Rok 2024 r.  Świąteczny nastrój krakowskiego jarmarku sprawia, że Rynek Główny staje się jeszcze bardziej kolorowy i pełen życia. W tym roku na krakowskim Rynku będą gościć handlarze z Litwy, Ukrainy, Słowacji i Węgier, którzy będą oferować różnorodne produkty, takie jak wędliny, sery, kiełbasy, chleb, biżuterię wykonaną z tkanin i drewna, rękodzieło z lnu i wełny, prezenty, ceramikę itp. 

Kramarze oferują szeroki wybór produktów świątecznych, takich jak ręcznie malowane bombki, ozdoby choinkowe, dekoracje, stroiki świąteczne, wyroby ceramiczne, wyroby z drewna, wełny, sukna, szkło artystyczne, biżuteria, pamiątki, pocztówki, kalendarze. Można skosztować pysznych potraw z grilla, tradycyjnego oscypka prażonego na grillu z żurawiną oraz napić się grzańca galicyjskiego. Dla miłośników słodkości będą dostępne prażone orzechy, pieczone kasztany oraz świąteczne ciasteczka i pierniki.

Jak dojechać do Krakowa i zakosztować tych pyszności? Oferujemy 3 trasy wiodące przez Kraków, z Lubelszczyzny do Ziemi Kłodzkiej, z Ponidzia w Karkonosze oraz z Kujaw do Małopolski. Aby sprawdzić czy z danej miejscowości jest bezpośrednie połączenie do Krakowa należy wejść na stronę: hoper.pl/trasy-krajowe/Kraków

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku 

Jarmark w Gdańsku odbywa się w dniach 24 listopada do 23 grudnia 2023 r. na Targu Węglowym. Unikalną atmosferę gdańskiego Jarmarku Świątecznego tworzy przede wszystkim niepowtarzalna scenografia, która buduje klimat. Znajdują się tu specjalnie wyznaczone uliczki na ten wyjątkowy okres: Czekoladowa, Cynamonowa, Anielska czy Wigilijna. Mamy tu Łosia Lucek, który nuci, mruczy i mówi ludzkim głosem. Z wysokości Anielskiego Młyna patrzą na nas Trzej Królowie, anioły i święci.

W kolorowych paradach bawią nas elfy, postacie z baśni i radosni kolędnicy. Można tu dosiąść konia i zakręcić się na przepięknej, bajkowej karuzeli albo… znaleźć chwilę spokoju przy kapliczce ze Świętą Rodziną. Zakochani mają też swój lśniący kącik pod jemiołą.

Jak dojechać do Gdańska i dobrze bawić się na Jarmarku Bożonarodzeniowym? Oferujemy 5 trasy prowadzących do Gdańska: z Wrocławia przez Konin, Kalisz, Włocławek i Toruń, z Kudowy-Zdroju przez Opole, Łódź i Grudziądz, z Buska-Zdroju przez Kielce, Radom, Warszawę i Płock, z Białegostoku przez Łomżę, Ostrołękę i Elbląg oraz z Suwałk przez Augustów, Ełk, Mrągowo i Olsztyn. Aby sprawdzić czy z danej miejscowości jest bezpośrednie połączenie do Gdańska należy wejść na stronę: hoper.pl/trasy-krajowe/Gdańsk

Kolorowe Jarmarki 10% taniej!

Jeśli planujesz pojechać Hoperem na kolorowy Jarmark Bożonarodzeniowy we Krakowie, Warszawie, Gdańsku czy innej miejscowości znajdującej się na naszych trasach, to nie zapomnij o skorzystaniu z kodu rabatowego KOLOROWE-JARMARKI, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 10%! Warunkiem jest zaplanowanie podróży do końca listopada na przejazd i powrót w okresie od 23.11.2023 r. do 8.01.2024 r.

Pamiętaj, że podróż Hoperem odbywa się w formule z adresu pod adres. Przystankiem początkowym jest adres Twojego domu, a adresem końcowym miejsce noclegowe w miejscowości docelowej. Nie musisz martwić się o dojazd na dworzec, czy zamawianie taksówki z dworca.

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław