Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Włocławek - Kołobrzeg

Zapewnimy Ci wygodną podróż na odcinku Włocławek - Kołobrzeg wprost spod drzwi Twojego domu aż po wskazany przez Ciebie adres docelowy. Przejazdy realizujemy 9-osobowymi minivanami. 

Hoper proponuje Ci transport bez przesiadek i bez stresu. Z nami podróż Włocławek - Kołobrzeg odbędziesz wygodniej niż autobusem czy pociągiem: zapomnij o czekaniu na dworcu i dźwiganiu bagaży. 

Dostępne połączenia dla Włocławek - Kołobrzeg

Włocławek, Twój adresKołobrzeg, Twój adres
9:40
15:20
5h 40min
Hoper
Hoper
  • Szybki i komfortowy transport bez przesiadek "adres-adres" - zabierzemy Cię w podróż spod Twoich drzwi i dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres np. hotelu, pensjonatu, sanatorium itp. Przejazd autem minivan max. 8 pasażerów
  • Godzina odjazdu jest orientacyjna. Przed wyjazdem przewoźnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Konieczny jest zakup biletu w przedsprzedaży (bilety nie są dostępne u kierowcy i na dworcu)
od 19,20
Włocławek, Twój adresKołobrzeg, Twój adres
11:00
16:40
5h 40min
Hoper
Hoper
  • Szybki i komfortowy transport bez przesiadek "adres-adres" - zabierzemy Cię w podróż spod Twoich drzwi i dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres np. hotelu, pensjonatu, sanatorium itp. Przejazd autem minivan max. 8 pasażerów
  • Godzina odjazdu jest orientacyjna. Przed wyjazdem przewoźnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Konieczny jest zakup biletu w przedsprzedaży (bilety nie są dostępne u kierowcy i na dworcu)
od 19,20
Włocławek, Twój adresKołobrzeg, Twój adres
11:45
18:00
6h 15min
Hoper
Hoper
  • Szybki i komfortowy transport bez przesiadek "adres-adres" - zabierzemy Cię w podróż spod Twoich drzwi i dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres np. hotelu, pensjonatu, sanatorium itp. Przejazd autem minivan max. 8 pasażerów
  • Godzina odjazdu jest orientacyjna. Przed wyjazdem przewoźnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Konieczny jest zakup biletu w przedsprzedaży (bilety nie są dostępne u kierowcy i na dworcu)
od 19,20
Włocławek, Twój adresKołobrzeg, Twój adres
12:10
18:10
6h
Hoper
Hoper
  • Szybki i komfortowy transport bez przesiadek "adres-adres" - zabierzemy Cię w podróż spod Twoich drzwi i dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres np. hotelu, pensjonatu, sanatorium itp. Przejazd autem minivan max. 8 pasażerów
  • Godzina odjazdu jest orientacyjna. Przed wyjazdem przewoźnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Konieczny jest zakup biletu w przedsprzedaży (bilety nie są dostępne u kierowcy i na dworcu)
od 19,20
Włocławek, Twój adresKołobrzeg, Twój adres
13:05
19:05
6h
Hoper
Hoper
  • Szybki i komfortowy transport bez przesiadek "adres-adres" - zabierzemy Cię w podróż spod Twoich drzwi i dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres np. hotelu, pensjonatu, sanatorium itp. Przejazd autem minivan max. 8 pasażerów
  • Godzina odjazdu jest orientacyjna. Przed wyjazdem przewoźnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Konieczny jest zakup biletu w przedsprzedaży (bilety nie są dostępne u kierowcy i na dworcu)
od 19,20
Zamówienie online to gwarancja najniższej ceny!
Wybierz w wyszukiwarce miejscowości Z i DO oraz datę przejazdu, po czym kliknij Znajdź przejazd. Otrzymasz dostępne przejazdy i aktualne ceny biletów na dany dzieńWięcej o zakupach online >>

Potrzebujesz pomocy w zakupie biletu? Zadzwoń. Informacja o trasie i cenie biletu z możliwością zakupu przez telefon dostępna jest codziennie 8:00-20:00. 

Podróżuj taniej z Hoperem



Gdzie mogę sprawdzić rozkład jazdy na połączenia Hopera?

Tradycyjny rozkład jazdy dla Hopera nie istnieje, ponieważ przejazdy realizowane są w formule od adresu do adresu. Jeśli chcesz sprawdzić dostępne połączenia, wpisz w wyszukiwarce miejscowość startową i docelową oraz datę planowanej podróży i kliknij “Znajdź przejazd”. Otrzymasz informacje o dostępnych przejazdach, orientacyjnych godzinach odjazdu, czasie podróży oraz cenach biletów.

Jak działa Hoper?

Znajdź przejazd

Wpisz w wyszukiwarce miejscowość startową i docelową oraz datę podróży.

Podaj adresy i kup bilet

Podaj adres początkowy i docelowy. Opłać przejazd i usługę adres-adres.

Odbierz SMS z informacjami

Kilka godzin przed podróżą wyślemy SMS z dokładną godziną odjazdu i tel. do kierowcy.

Wsiądź do Hopera

Kierowca poinformuje Cię, że już przyjechał i pomoże zapakować bagaże.

Powiązane relacje

751 miejscowości Włocławek Bytom Włocławek Kalisz Włocławek Łomża Włocławek Lubin Włocławek Nysa Włocławek Oleśnica Włocławek Opole Włocławek Ostrołęka Włocławek Radom Włocławek Tarnów Włocławek Włocławek Kazimierz Dolny Włocławek Augustów Włocławek Inowrocław Włocławek Rzeszów Włocławek Kielce Włocławek Tychy Włocławek Białystok Włocławek Dźwirzyno Włocławek Częstochowa Włocławek Konstancin-Jeziorna Włocławek Giżycko Włocławek Szczawno-Zdrój Włocławek Świnoujście Włocławek Jedlina-Zdrój Włocławek Koszalin Włocławek Gniezno Włocławek Busko-Zdrój Włocławek Poznań Włocławek Łódź Włocławek Świeradów-Zdrój Włocławek Gdańsk Włocławek Wrocław Włocławek Suwałki Włocławek Międzyzdroje Włocławek Mikołajki Włocławek Sarbinowo gm. Mielno Włocławek Mielno Włocławek Karpacz Włocławek Szklarska Poręba Włocławek Karwia Włocławek Jastrzębia Góra Włocławek Gdynia Włocławek Gliwice Włocławek Katowice Włocławek Kraków Włocławek Władysławowo Włocławek Toruń Włocławek Warszawa Włocławek Lądek-Zdrój Włocławek Polanica-Zdrój Włocławek Kudowa-Zdrój Włocławek Sopot Włocławek Zamość Zabrze Włocławek 505 miejscowości Kołobrzeg Białystok Kołobrzeg Bielsko-Biała* Kołobrzeg Bydgoszcz Kołobrzeg Bytom Kołobrzeg Chodzież Kołobrzeg Chorzów Kołobrzeg Częstochowa Kołobrzeg Dąbrowa Górnicza Kołobrzeg Dąbrowa Tarnowska Kołobrzeg Gliwice Kołobrzeg Głogów Kołobrzeg Gorzów Wielkopolski Kołobrzeg Kalisz Kołobrzeg Katowice Kołobrzeg Kazimierz Dolny Kołobrzeg Kielce Kołobrzeg Kołobrzeg Busko-Zdrój Kołobrzeg Wieniec Zdrój Kołobrzeg Ciechocinek Konin Kołobrzeg Legnica Kołobrzeg Leszno Kołobrzeg Łódź Kołobrzeg Łomża Kołobrzeg Lubin Kołobrzeg Lublin Kołobrzeg Międzyrzecz Kołobrzeg Mysłowice Kołobrzeg Nowa Sól Kołobrzeg Nowy Dwór Mazowiecki Kołobrzeg Opole Kołobrzeg Ostrołęka Kołobrzeg Pabianice Kołobrzeg Piła Kołobrzeg Piotrków Trybunalski Kołobrzeg Płock Kołobrzeg Polkowice Kołobrzeg Poznań Kołobrzeg Ruda Śląska Kołobrzeg Rzeszów Kołobrzeg Sieradz Kołobrzeg Skwierzyna Kołobrzeg Sosnowiec Kołobrzeg Środa Śląska Kołobrzeg Sulechów Kołobrzeg Świdnik Kołobrzeg Świebodzin Kołobrzeg Toruń Kołobrzeg Turek Kołobrzeg Tychy Kołobrzeg Warszawa Kołobrzeg Wrocław Kołobrzeg Września Kołobrzeg Zabrze Kołobrzeg Zamość Kołobrzeg Zgierz Kołobrzeg Zielona Góra Kołobrzeg

Powiązane trasy

Trasa: Białystok - Mrzeżyno
Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Wieniec Zdrój, Ciechocinek, Toruń, Inowrocław, Bydgoszcz, Piła, Wałcz, Czaplinek, Połczyn-Zdrój, Białogard, Koszalin, Mielno, Kołobrzeg, Mrzeżyno* >>
Trasa: Katowice - Świnoujście
Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Pabianice, Kutno, Włocławek, Wieniec Zdrój, Ciechocinek, Solec Kujawski, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Piła, Wałcz, Czaplinek, Połczyn-Zdrój, Białogard, Kołobrzeg, Rewal, Międzyzdroje, Świnoujście, Barlickiego 27 parking* >>
Trasa: Rzeszów - Mrzeżyno
Rzeszów, Dębica, Tarnów, Pacanów, Solec-Zdrój, Busko-Zdrój, Kielce, Piotrków Trybunalski, Łódź, Pabianice, Kutno, Włocławek, Wieniec Zdrój, Ciechocinek, Toruń, Inowrocław, Bydgoszcz, Chojnice, Połczyn-Zdrój, Koszalin, Mielno, Kołobrzeg, Mrzeżyno* >>
Trasa: Lublin - Mrzeżyno
Świdnik, Lublin, Nałęczów, Puławy, Kazimierz Dolny, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Włocławek, Wieniec Zdrój, Ciechocinek, Toruń, Inowrocław, Bydgoszcz, Chojnice, Połczyn-Zdrój, Koszalin, Mielno, Kołobrzeg, Mrzeżyno* >>
Trasa: Świnoujście - Warszawa
Świnoujście, Barlickiego 27 parking, Międzyzdroje, Dziwnów, Kamień Pomorski, Rewal, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Białogard, Połczyn-Zdrój, Czaplinek, Wałcz, Piła, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Inowrocław, Toruń, Ciechocinek, Wieniec Zdrój, Włocławek, Płock, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Warszawa* >>
Przejazd na tej trasie może obejmować wyżej wymienione miasta. Umożliwiamy ponadto odbiór pasażerów z bardzo wielu małych miejscowości na tej trasie.

Powiązane artykuły

Wyjazd na ferie Hoperem!
Zaplanuj swoje ferie z Hoperem i odwiedź wiele ciekawych miejsc w Polsce i za granicą! Podróżuj(...) >>

Powiązane promocje

Przystanek Kołobrzeg 10% taniej!
Już od dzisiaj aż do końca tygodnia bilety na wszystkie przejazdy do lub z Kołobrzegu w niższej(...) >>
Co łączy Włocławek, Częstochowę i Kołobrzeg?
Co łączy Włocławek, Częstochowę i Kołobrzeg? Nasza trasa Katowice-Międzyzdroje! W ramach naszej(...) >>
Co łączy Toruń, Łódź i Pobierowo?
Co łączy Toruń, Łódź i Pobierowo? Nasza trasa Katowice-Świnoujście! W ramach naszej akcji #HOPE(...) >>

Korzystamy z cookies

W serwisie używamy plików cookies i podobnych technologii. Cele ich tworzenia możesz poznać w Polityce prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu lub wykorzystanie.

Informacje dotyczące konfiguracji plików cookies

Poniżej znajdziesz więcej informacji jak skonfigurować obsługę plików cookies w popularnych przeglądarkach internetowych.

Chrome
Ustawienia dla przeglądarki
Chrome
Safari
Ustawienia dla przeglądarki
Firefox
Edge
Ustawienia dla przeglądarki
Edge
Safari
Ustawienia dla przeglądarki
Safari

Uwaga! Zmiana konfiguracji plików cookies, w szczególności zablokowanie ciasteczek (śledzenia) z innych witryn uniemożliwi korzystanie z wyszukiwarki przejazdu i zakup biletu, ponieważ Twoje dane przetwarza poza witryną Teroplan SA, operator sprzedaży e-podróżnik.pl (zobacz Polityka prywatności).