Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd na ferie Hoperem!

14-12-2019

W tym tygodniu pierwsze polskie województwa rozpoczęły długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów ferie. W trakcie zimowego urlopu warto zaplanować sobie wycieczkę do jednego z wielu ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc w Polsce, których w naszym kraju nie brakuje. Do wielu z nich, bezpośrednio spod drzwi swojego domu, dojechać można Hoperem! 

Na skróty:

Gdzie na ferie w Polsce? 

Obecnie, Hoper umożliwia swoim pasażerom przejazdy na 11 trasach krajowych (dokładny ich przebieg dostępny jest w zakładce Trasy Krajowe). Dzięki nim, mieszkańcy zarówno dużych miast jak i wielu mniejszych miejscowości, mają możliwość skorzystania z komfortowych przejazdów adres-adres. Pasażerowie nie muszą martwić się przesiadkami czy długim oczekiwaniem na dworcu lub przystanku. Hoper odbierze ich bezpośrednio spod drzwi ich domu i dowiezie pod wybrany adres, który może być np. adresem hotelu, pensjonatu, atrakcji turystycznej czy lotniska.

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej 

W ubiegłym roku, Hoper uruchomił dwie trasy do Kotliny Kłodzkiej: Lublin - Kudowa-Zdrój oraz Przemyśl - Kudowa-Zdrój. Umożliwiły one wielu mieszkańcom południowej oraz wschodniej Polski, wygodny dojazd do licznych miejscowości w tym rejonie. 

Kotlina Kłodzka jest obszarem bardzo ciekawym pod względem turystycznym. Na jej terenie znajduje się wiele muzeów, ciekawych kopalni, jaskiń czy zamków. Znajdą tutaj coś dla siebie, zarówno fani wędrówek górskich, jak i amatorzy zimowego szaleństwa na stokach. 

Hoper umożliwia dojazd do wielu pięknych miejscowości uzdrowiskowych w tym rejonie, m.in. do Lądka-Zdroju, Kudowy-Zdroju czy Duszników-Zdroju.

Popularne przejazdy:

Ferie nad morzem 

Dla osób chcących uciec od zatłoczonych zimowych stoków, dobrym rozwiązaniem może być podróż na północ Polski, do jednej z wielu, pięknych miejscowości nadmorskich. Poza korzystnym dla zdrowia mikroklimatem, oferują one odwiedzającym je gościom wiele ciekawych atrakcji.

ferie nad morzem
 

Dąbki, Darłowo, Kołobrzeg, Puck, Ustka, Władysławowo, Trójmiasto - to tylko niektóre miejscowości, do których dotrzeć można Hoperem.  Dzięki poszerzonej w ostatnim roku ofercie, pasażerowie mogą obecnie dojechać do dużej liczby miejsc na polskim wybrzeżu. Do dyspozycji podróżujących są cztery trasy nadmorskie, w których skład wchodzą, zarówno duże i znane kurorty, jak i mniejsze miejscowości nadmorskie. 

Dojazd nad morze - popularne przejazdy:

Kraków, Wrocław, a może Toruń? 

Ciekawą propozycją dla osób planujących zimowy wyjazd, może być również wycieczka do jednego z dużych polskich miast.

Hoper dowozi pasażerów pod wybrany hotel, pensjonat czy atrakcję turystyczną, dzięki czemu nie muszą oni martwić się długim szukaniem miejsca parkingowego w centrum miasta. Znacznie poszerzona w roku 2019 oferta Hopera umożliwiła wielu mieszkańcom, nawet bardzo małych miejscowości, bezpośredni dojazd do najciekawszych miast Polski, m.in. do Krakowa, Torunia, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Warszawy czy Opola. 

kraków, wrocław, toruń
 

Popularne przejazdy:

Ferie na Mazurach 

Pojezierze Mazurskie uznawane jest za jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce - nie brakuje tutaj malowniczych krajobrazów czy ciekawych zabytków architektonicznych. Dodatkowo, w czasie trwania ferii zimowych wiele obiektów noclegowych decyduje się na rozbudowanie swojej oferty o dodatkowe atrakcje, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jest to więc idealne miejsce na zimowy wypoczynek dla całej rodziny, z dala od zgiełku miasta.

ferie na mazurach
 

Na chwilę obecną przez Pojezierze Mazurskie przebiega jedna trasa Hopera, Trójmiasto - Suwałki. Korzystając z krajowych przejazdów adres-adres nad mazurskie jeziora dojechać można m.in. z Gdańska, Elbląga, Władysławowa czy Pucka.

Popularne przejazdy:

Wyjazd na ferie za granicę.

Hoper już prawie od roku oferuje swoim pasażerom międzynarodowe przejazdy “od drzwi do drzwi”. Dzięki nim mieszkańcy południowej Polski oraz ziemi świętokrzyskiej mają możliwość dojechania do wielu ciekawych, pełnych atrakcji miast Holandii, Niemiec czy Belgii. Dla osób chcących spędzić swój zimowy urlop za granicą,  polecamy szczególnie wizytę w Amsterdamie, Berlinie, Rotterdamie, Dreźnie czy Antwerpii.

Wyjazd na ferie za granicę
 

Z międzynarodowych przejazdów Hopera mogą obecnie skorzystać mieszkańcy wielu miejscowości Podkarpacia, Małopolski, Śląska, Opolszczyzny, Dolnego Śląska i województwa świętokrzyskiego, a także mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic, Kępna czy Oleśnicy. Dokładny przebieg tras międzynarodowych dostępny jest w zakładce Trasy międzynarodowe

Popularne przejazdy: