Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Legnicę, Łódź i Świeradów-Zdrój?

21-09-2023

Co łączy Legnicę, Łódź i Świeradów-Zdrój? Nowa oferta podróżowania Hoperem: z Warszawy przez Łódź, Legnicę do Świeradowa-Zdroju! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 24 września wszystkie zamówienia przejazdu na tej trasie obniżamy o 10%!

Z Łodzi do Świeradowa-Zdroju

Uruchomiliśmy już sprzedaż biletów na trasie wiodacej z Warszawy do Karpacza i Świeradowa-Zdroju. Przejazdy ruszają na niej 22 października br. Na tej trasie zlokalizowana są uzdrowiska: Świeradów-Zdrój oraz Cieplice Śląskie-Zdrój, czyli uzdrowiskowa część Jeleniej Góry. Można na nowej trasie znaleźć też atrakcyjne destynacje w Górach, takie jak Karpacz i Szklarska Poręba. Więcej informacji na temat atrakcji, znajdujących się na nowej trasie można znaleźć w artykule: Z Warszawy w Karkonosze i Góry Izerskie, czyli nowa trasa Hopera

Obniżamy o 10% cenę przejazdów na nowej trasie

Chcesz skorzystać z tanich przejazdów na tej trasie? Zamów kurs pomiędzy 2 miejscowościami na niej zlokalizowanymi wprowadź kod rabatowy LACZYMY-LLSZ10, obniżający cenę biletu o 10%. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 21-24 września 2023 r.