Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy Hoperem

10-12-2019

Nadchodzi Boże Narodzenie, a wraz z nim okres, cieszących się coraz większym zainteresowaniem, świątecznych jarmarków. W Polsce już w praktycznie każdym większym mieście można skorzystać z licznych atrakcji targów świątecznych. Do wielu z nich bezpośrednio spod drzwi swojego domu dojechać można Hoperem. Wprowadzając w tym roku przewozy międzynarodowe udostępniliśmy również wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy za granicą np. w Berlinie czy Amsterdamie.

Na skróty:

 

Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce

Dzięki poszerzonej w tym roku ofercie Hopera, mieszkańcy kolejnych miejscowości dostali możliwość skorzystania z komfortowych przejazdów adres-adres i dojechania bezpośrednio na najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce. Krajowe przewozy door-to-door odbywają się pomiędzy adresami wybranymi przez pasażera wzdłuż 11 obecnie dostępnych tras. Podróżujący nie muszą martwić się przesiadkami czy długim oczekiwaniem na dworcu lub przystanku. Zostają odebrani i dowiezieni nawet do najmniejszych miejscowości w obrębie obsługiwanych obszarów.

Jarmark bożonarodzeniowy Wrocław

Do największych i najsłynniejszych jarmarków w Polsce zdecydowanie zaliczyć trzeba Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Chętnie odwiedzany jest on, zarówno przez mieszkańców, jak i przebywających w mieście turystów. Spacerując po wrocławskim rynku i Placu Solnym można skorzystać z licznych świątecznych atrakcji - Bajkowego Lasu, Galerii Mikołaja czy 3-poziomowego bajkowego domku z tarasem widokowym.

jarmark-bożonarodzeniowy-wrocław
 
Obecnie, przez Wrocław przebiegają cztery trasy krajowe Hopera: Wrocław-Ustka, Wrocław-Darłowo, Wrocław-Trójmiasto oraz Wrocław-Busko-Zdrój. Dzięki nim, do stolicy Dolnego Śląska, bezpośrednio spod drzwi swojego domu, mogą dojechać m.in. mieszkańcy Kołobrzegu, Szczecina, Trójmiasta, Koszalina, Poznania, Słupska, Gorzowa Wielkopolskiego, Krakowa, Katowic, Buska-Zdroju, Torunia czy Włocławka.

Dojazd do Wrocławia- popularne przejazdy:

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Wrocławia na naszej mapie przewozów krajowych.

Jarmark świąteczny Warszawa

Kolejnym, bardzo popularnym targiem z okazji Bożego Narodzenia jest jarmark świąteczny znajdujący się w Warszawie. Jak co roku, w Barbakanie rozstawione zostały liczne drewniane stragany, w których można spróbować świątecznych potraw, a także kupić oryginalne prezenty dla najbliższych. Miejsce to chętnie odwiedzane jest przez całe rodziny z dziećmi, dla których największą atrakcją jest lodowisko znajdujące się na Rynku Starego Miasta wokół Pomnika Syrenki. 

Obecnie na jarmark bożonarodzeniowy w Warszawie można dojechać jedną trasą Hopera: Zamość-Bydgoszcz. Korzystając z wygodnych przejazdów adres-adres bezpośrednio spod swojego domu dojechać można m.in. z Zamościa, Lublina, Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Bydgoszczy, Torunia czy Ciechocinka.

Dojazd do Warszawy- popularne przejazdy:

Zobacz jakimi trasami Hopera można dojechać do Warszawy na naszej mapie.

 
jarmark-bożonarodzeniowy-warszawa
 

Jarmark świąteczny Gdańsk

Do najpopularniejszych i najładniejszych jarmarków na północy Polski należy jarmark bożonarodzeniowy w Gdańsku. Karuzela, Anielski Młyn, Adwentowa Brama, parady elfów, magiczne sanie Mikołaja to tylko przykłady atrakcji, jakie czekają osoby odwiedzające to miejsce. Turyści oraz mieszkańcy Gdańska mogą dodatkowo przespacerować się specjalnie wyznaczonymi ulicami: Czekoladową, Cynamonową, Anielską czy Wigilijną, a także skosztować pysznych przysmaków z różnych zakątków świata. 

Hoper umożliwia dojazd do Trójmiasta mieszkańcom Wrocławia, Suwałk, Augustowa, Torunia, Włocławka, Ciechocinka czy wielu innych miejscowości Dolnego Śląska, Wielkopolski, Suwalszczyzny, Mazur czy województwa kujawsko-pomorskiego.

Dojazd do Gdańska- popularne przejazdy:

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Gdańska na naszej mapie przewozów krajowych.

Jarmark bożonarodzeniowy Kraków

Jarmark bożonarodzeniowy w Krakowie także cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających jego Stare Miasto. Na turystów oraz mieszkańców miasta czekają świąteczne domki pełne regionalnych przysmaków oraz dań z różnych rejonów świata. Targom towarzyszą także liczne imprezy, m.in. Korowód Kolędniczy, Obrzęd Dziadów Polskich, prezentacje Gmin Małopolski.

jarmark-bożonarodzeniowy-kraków
 
Dzięki rozszerzeniu oferty Hopera o kolejne trasy krajowe, bezpośrednio do Krakowa mogą dojechać mieszkańcy m.in. Opola, Gliwic, Buska-Zdroju, Włocławka, Bydgoszczy, Łańcuta, Kudowy-Zdroju czy Kłodzka.
 

Dojazd do Krakowa- popularne przejazdy:

Zobacz jakimi trasami Hopera można dojechać do Krakowa na naszej mapie.

Jarmark bożonarodzeniowy Poznań

Jak co roku, w Poznaniu, na Placu Wolności odbędzie się Betlejem Poznańskie. Ponownie będzie można poczuć świąteczny nastrój wśród pięknie ozdobionych straganów oferujących bożonarodzeniowe prezenty, liczne przysmaki czy rozgrzewający grzaniec. Główną atrakcją jest jednak 33-metrowe koło młyńskie, z którego można podziwiać pięknie oświetlone miasto.

Dwie nasze nowe trasy umożliwiają podróż Hoperem prosto spod drzwi domu do Poznania, aby zobaczyć Beltejem Poznańskie. Jest to trasa Wrocław-Ustka oraz Poznań-Włocławek. Korzystając z przejazdów adres-adres Hopera bezpośrednio pod Betlejem Poznańskie można dojechać m.in. z Wrocławia, Ciechocinka, Włocławka, Torunia,Ustki, Słupska czy Koszalina.

Poznań dojazd- popularne przejazdy:

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Poznania na naszej mapie przewozów krajowych.

Jarmarki bożonarodzeniowe w Niemczech, Holandii i Belgii

W tym roku Hoper poszerzył swoją ofertę także o przewozy międzynarodowe. Dzięki nim, mieszkańcy Południowej i Środkowej Polski mogą się wybrać Hoperem na piękne jarmarki bożonarodzeniowe w Niemczech, Holandii oraz Belgii. U naszych zachodnich sąsiadów największym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza: świąteczny jarmark w Berlinie, targi bożonarodzeniowe w Bremie, Dreznie, Dortmundzie,Dusseldorfie, Amsterdam Light Festival, Magiczne Maastricht czy jarmark w Valkenburgu, bożonarodzeniowej stolicy Europy.

jarmark-bożonarodzeniowy-drezno
 
Z międzynarodowych przejazdów adres-adres Hopera skorzystać mogą mieszkańcy Podkarpacia, Małopolski, Śląska, Opolszczyzny, Dolnego Śląska i województwa świętokrzyskiego, a także mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic, Kępna czy Oleśnicy. Dokładny przebieg tras międzynarodowych dostępny jest na stronie Trasy międzynarodowe
 

Przewozy międzynarodowe - przykładowe przejazdy na świąteczne jarmarki:

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>