Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Hoperem na Kujawy, czyli jak dojechać do Ciechocinka, Inowrocławia i Wieńca-Zdroju?

25-09-2023

Masz zaplanowany wyjazd do Ciechocinka, Inowrocławia lub Wieńca-Zdroju? Z Hoperem nie musisz się martwić się jak dotrzeć pod drzwi sanatorium. Jeśli nie chcesz spędzać długich godzin za kierownicą własnego samochodu a czekanie na dworcu, czy przesiadanie się z ciężkimi walizami jest dla Ciebie zbyt uciążliwe to Hoper jest właśnie dla Ciebie!

Zapewniamy bezpieczną i wygodną podróż spod drzwi Twojego domu prosto pod adres obiektu uzdrowiskowego. Nasza usługa transportowa nie ma rozkładu jazdy. Przebieg tras przejazdu Hopera nie jest stały, ponieważ zależy od adresów wskazanych przez danych pasażerów podróży.

 

Na skróty

 

Dojazd do Ciechocinka

Dojazd do Ciechocinka Hoperem jest dostępny dla mieszkańców wszystkich województw. Jest to możliwe dzięki włączeniu tego uzdrowiska na 14 naszych tras. Obejmują one niemal 2/3 polskich powiatów, ponad 920 miejscowości, w tym prawie wszystkie stolice województw. Dodatkową korzyścią jest możliwość zakupu biletu stacjonarnym biurze sprzedaży w Ciechocinku. Jak sprawdzić, czy z mojej miejscowości dojadę do Ciechocinka? Wystarczy wejść na hoper.pl/trasy-krajowe/Ciechocinek - wyświetlą się wszystkie trasy przebiegające przez Ciechcinek. Dla pewności w wyszukiwarce nad mapą można wpisać, skąd i dokąd zamierzamy się udać.

Ciechocinek dojazd
 

Poznań-Inowrocław, czyli jak zaplanować podróż do inowrocławskiego sanatorium

Duże zainteresowanie podróżami z i na Kujawy spowodowało, że swoim zasięgiem objęliśmy również Inowrocław. Dołączenie Inowrocławia do tras Hopera spowodowało, że dojazd do sanatorium w Inowrocławiu dla wielu kuracjuszy stał się jeszcze prostszy. Poznań-Inowrocław, Kraków-Inowrocław, Warszawa-Inowrocław, Wrocław-Inowrocław stały się relacjami dostępnymi dla poszukujących wypoczynku w tym uzdrowisku. 

Oczywiście również miejszkańcy mniejszych miejscowości, w sumie blisko 700, mogą z Hoperem wygodnie planować podróż do Inowrocławia. Na stronie hoper.pl/trasy-krajowe/Inowroclaw zaznaczamy wszystkie aktualne trasy, które otwierają kuracjuszom drogę do regeneracji swoich sił w Inowrocławiu.

Jak dojechać do Wieńca-Zdroju?

Jeszcze kilka lat temu Wieniec-Zdrój nie należał do najlepiej skomunikowanych uzdrowisk w Polsce. Często wielu kuracjuszy stawiało sobie pytanie: jak dojechać do Wieńca-Zdroju? Czy jest jakiekolwiek bezpośrednie połączenie do tej miejscowości uzdrowiskowej. Aby znaleźć jakąkolwiek formę dojazdu do Wieńca-Zdroju wiele osób korzystało z największego planera podróży www.e-podróżnik.pl. Do 2018 r. kuracjusze zdani byli na podróż z przesiadkami. Nie jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie kiedy planuje się kilkutygodniowy pobyt w uzdrowisku i wybiera się w podróż z dużymi walizami. Oferta dojazdu do Wieńca-Zdroju Hoperem całkowicie zmieniła tą rzeczywistość. 

Plusem Hopera stało się również to, że kierowcy podjeżdżając po drzwi domu pomagali z zapakowaniem bagaży i wypakowaniem ich w Wieńcu-Zdroju, pod drzwiami obiektu uzdrowiskowego. Wchodząc na stronę hoper.pl/trasy-krajowie/Wieniec-Zdroj możesz sprawdzić, czy również po Ciebie może przyjechać kierowca Hopera. Wieniec-Zdrój znajduje się już na naszych 14 trasach, co stawia tę miejscowość w czołówce najlepiej skomunikowanych uzdrowisk w Polsce!

bór sosnowy uzdrowisko
 

Dlaczego warto wybrać się do kujawskich uzdrowisk? 

Klimat Ciechocinka, nie tylko jego dzięki jego okazałej tężni solankowej i rozlicznym obiektom uzdrowiskowym, ale również dzięki renomie oferty kulturalno-gastronomicznej, sprawia, że tysiące kuracjuszy przyjeżdża tutaj nie tylko z powodu skierowania. Inowrocław - miasto na soli, zainwewstowało w budowę wspaniałej teżni, którą wkróce okrzyknięto  jednym z 7 nowych cudów Polski! Natomiast potencjałem Wieńca-Zdroju są złoża wód leczniczych, borowiny i eterycznych fitocyndów, wydzielanych przez otaczające go, malownicze bory sosnowe i jałowce. Ze względu na popularność tych uzdrowisk zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji przejazdu Hoperem. Można to zrobić online na stronie hoper.plprzez płatną infolinię i w kilkuset stacjonarnych punktach sprzedaży w całej Polsce: hoper.pl/punkty-sprzedazy

Chcesz dowiedzieć się do jakich jeszcze uzdrowisk możesz dojechać Hoperem - wejdź na Wyjazd do sanatorium? Hoperem!