Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Ustka, czyli jak dojechać pod same drzwi obiektu w Ustce

09-07-2024

Dla wszystkich planujących podróż na trasie z Łodzi do Ustki mamy miłą niespodziankę: 10% rabatu tylko do 14.07. Przypominamy, że nie posiadamy regularnych przystanków - przystankiem, gdzie wsiadacie może być adres Waszego domu, a przystankiem wysiadkowym adres obiektu wypoczynkowego w Ustce.

Pod drzwi obiektu w Ustce

Jeśli planujesz w tym roku wyjazd nad morze i Twoją destynacją będzie Ustka, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Tylko do końca tego tygodnia wszystkie bilety z i do Ustki dostępne są w niższej cenie! Na odcinku z Wałca do Ustki promocyjna trasa pokrywa się z trasą Wrocław - Ustka. Jeśli chcecie skorzystać z promocyjnych przejazdów należy wybrać późniejszy kurs. Ponieważ kierowcy wyjeżdżający z Łodzi docierają do Wałcza później.

10% rabatu na dowolny bilet na trasie Łódź-Ustka

Na trasie z Łodzi o Ustki, znajduje się wiele atrakcyjhnych destynacji: Kołobrzeg, Mielno, Dąbki, Darłowo, Jarosławiec, Poznań, Czaplinek czy Połczyn-Zdrój. Więcej o aktracjach w tych miejscach można przeczytać tu: Czaplinek, Połczyn-Zdrój i Poznań Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej na trasie z Łodzi do Ustki należy w czasie zakupu biletu wprowadzić kod rabatowy LACZYMY-UST10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 9-14 lipca 2024 r. złożone na przejazd pomiędzy dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie.

Wrocław-Ustka Poznań-Ustka