Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Czaplinek, Połczyn-Zdrój i Poznań - nowe miejsca na mapie przejazdów Hopera

02-04-2019

Planując z nami letnie podróże, możesz uwzględnić takie miejsca, jak Czaplinek, Połczyn-Zdrój czy Poznań. Sprzedaż biletów na nowej trasie krajowej ruszyła w kwietniu 2019 r. 

W kwietniu 2019 r. uruchomiliśmy trasę z Wrocławia przez Poznań, Piłę, Czaplinek, Połczyn-Zdrój nad morze. Możesz zaplanować letni wypoczynek nad Bałtykiem, na Pojezierzu Drawskim czy w innych, atrakcyjnych lokalizacjach turystycznych. Dzięki Hoperowi również mieszkańcy nowych rejonów Pomorza Zachodniego i Wielkopolski zyskali możliwość wygodnego podróżowania po Polsce od adresu do adresu. Linia przez Poznań, po modyfikacjach, ruszy 1 maja 2022 r., ale już dziś dostępne są w sprzedaży bilety. Trasa oferuje nowe możliwości podróży! W roku 2023 r. od Poznania na południowych wschód wiedzie przez Wrześnię Kalisz, Turek, Konin, Sieradz, Pabianice do Łodzi. 

Więcej informacji na aktualnej mapie trasy Łódź - Poznań - Połczyn-Zdrój - Kołobrzeg - Ustka

 

Na skróty

Z Poznania nad morze

 

Z Poznania nad morze


Wszystkie nasze trasy, uruchomione w poprzednim sezonie, były w jakiś sposób związane z polskim morzem. Jednak nie zaspokoiły one potrzeb wszystkich podróżnych planujących wypoczynek nad Bałtykiem. Duże zainteresowanie włocławian oraz prośby o umożliwienie przejazdu nad morze z Poznania spowodowały, że zdecydowaliśmy się uruchomić trasę z Wrocławia przez Poznań nad morze.

Oferując przewozy adres-adres, zapewniamy dojazd do sanatorium, hotelu, domku wczasowego w Kołobrzegu lub innego adresu, który zażyczy sobie podróżujący. Na tej trasie obsługujemy również inne nadmorskie miejscowości, takie jak Wicie, Jarosławiec, Darłowo, Dąbki, Mielno, Ustronie Morskie czy Ustka.

Połczyn-Zdrój i Czaplinek, wypoczynek na Pojezierzu Drawskim

 

Połczyn Zdrój Czaplinek


Połczyn-Zdrój i Czaplinek to idealne lokalizacje dla tych, którzy marzą o wypoczynku w otoczeniu zachodniopomorskich jezior. Teraz mogą oni nie tylko czerpać przyjemność z pobytu w pięknej okolicy Pojezierza Drawskiego, ale też cieszyć się wygodnym dojazdem pod drzwi sanatorium, domu wczasowego czy gospodarstwa agroturystycznego.

Drawski Park Krajobrazowy, na obrzeżach którego usytuowany jest Połczyn-Zdrój oraz Czaplinek, to malowniczy teren obejmujący kilkadziesiąt jezior i lasy z unikalną fauną i florą. Znajdą tutaj coś dla siebie miłośnicy przyrody, ale także osoby preferujące aktywny wypoczynek. Na terenie Parku znajdują się liczne szlaki piesze, kajakowe i rowerowe, które umożliwiają dotarcie do wielu ciekawych zabytków architektonicznych na tym terenie. Zaliczają się do nich zabytkowe kościoły, pozostałości średniowiecznych murów obronnych, zamków czy grodzisk.

Malta, Poznań na fali

 

Malta Poznań

 

Ważnym punktem na nowej trasie jest Poznań. Dzięki nowej trasie, poznaniacy zyskują wygodne połączenie “od drzwi do drzwi” z Kołobrzegiem, Słupskiem i Ustką na północy oraz Wrocławiem na południu. Podróżujący Hoperem spoza Poznania mogą teraz poznać klimat poznańskiej starówki, atrakcje Jeziora Maltańskiego czy smak tradycyjnych rogali w stolicy Wielkopolski.

Malta jest popularnym miejscem wypoczynku, zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i przyjezdnych. Odbywają się tam, światowej rangi imprezy sportowe, tj. mistrzostwa w kajakarstwie i wioślarstwie czy regaty windsurfingowe. Nad Maltą usytuowane jest też centrum rekreacyjne Malta Ski, w skład którego wchodzi stok narciarski i letni tor saneczkowy. Dużą atrakcją jest również wąskotorowa kolej Maltanka, Termy Maltańskie oraz strzeżone kąpielisko.

Mamy nadzieję, że na fali zainteresowania Hoperem znajdzie się nie tylko Poznań czy Połczyn-Zdrój, ale również wiele miejscowości z naszej trasy Łódź - Ustka, których mieszkańcy zyskają możliwość komfortowych przejazdów, bez stresu i przesiadek, od adresu do adresu.

Zobacz trasę na naszej mapie.