Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Włocławek, Międzyzdroje i Sadki?

03-09-2021

Co łączy Włocławek, Międzyzdroje i Sadki? Nasza trasa Katowice-Międzyzdroje! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 12.09 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Włocławka do Międzyzdrojów

Trasa krajowa Katowice-Międzyzdroje daje możliwość przejazdu adres-adres dla mieszkańców dużych miast, jak Włocławek, Toruń, Łódź, jak również wielu małych miejscowości takich jak Sadki, w powiecie nakielskim. Obsłużymy każdy adres znajdujący na naszej trasie, niezależnie czy znajduje się tam przystanek, ponieważ kierowca podjedzie wprost pod dom. Dodatkowo spakuje walizki i zawiezie pod wskazany przez Ciebie adres, również niezależnie czy znajduje się tam przystanek.

Włocławek-Międzyzdroje
 

Włocławek-Międzyzdroje to nie jedyne atrakcyjne połączenie na tej trasie. Mieszkańcy Kujaw oraz Łódzkiego mogą wybrać się w podróż door-to-door do Pogorzelicy, Międzywodza, Rewalu, Kamienia Pomorskiego i wielu mniejszych nadmorskich miejscowości.

Wybrane przejazdy na tej trasie:

10% zniżki w promocji CO ŁĄCZY!

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie należy w czasie zakupu biletu wprowadzić kod rabatowy LACZYMY‑WMS10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 3-12 września 2021 r.

Wybierając Hopera nie przebywasz w dużych skupiska ludzkich na dworcach. Ozonujemy i dezynfekujemy pojazdy, wymagamy podróży w maseczce, prowadzimy pomiar temperatury przed wejściem do Hopera. Sprawdź: hoper.pl/tarcza-hopera