Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Warszawę, Kołobrzeg i Człuchów?

29-08-2022

Co łączy Warszawę, Kołobrzeg i Człuchów? Nasza trasa krajowa Lublin-Warszawa-Mrzeżyno! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 4.09 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Warszawa - Kołobrzeg od drzwi do drzwi

Trasa z Lubelszczyzny na Pomorze Zachodnie to okazja wygodnej podróży dla mieszkańców województw: lubelskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie i zachodnio-pomorskie. Przejazd z adresu pod adres możesz zamówić z Warszawy do Kołobrzegu, z Warszawy do Człuchowa jak i do wielu innych miejscowości na tej trasie. Trasa łączy również, poza stolicą, wiele innych dużych i małych miejscowości. Dystans Lublin-Mrzeżyno jest jednym z dłuższych, do przemierzenia w ramach jednej trasy. Dlatego, w celu podniesienia komfortu oraz bezpieczeństwa podróżnych, przejazdy na tej trasie obsługuje 2 kierowców. 

Warszawa Kołobrzeg
 

10% rabatu w ramach akcji #HOPERłączyPOLSKĘ

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na ww. trasie wprowadź kod LACZYMY-KWC10. Promocja dotyczy zamówień, które będą złożone do dnia 4 września 2022 r.