Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Toruń, Warszawę i Kołobrzeg?

12-04-2024

Co łączy Toruń, Warszawę i Kołobrzeg? Nasza trasa krajowa Lublin-Warszawa-Mrzeżyno! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 21.04 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Warszawa-Kołobrzeg z adresu pod adres

Trasa z Lublina do Mrzeżyna to okazja do wygodnej podróży door-to-door. Na tej trasie można zamówić przejazdy na relacji Toruń-Warszawa, Warszawa-Kołobrzeg i wiele innych z Polski wchodniej i centralnej nad morze, jak i z miast, miasteczek i wiosek Lubelszczyzny, Mazowsza, Kujawsko-Pomorskiego i Pomorza Zachodniego do stolicy. Fokładny przebieg trasy można znaleźć na stronie hoper.pl/trasy-krajowe?id=34194 Trasa Lublin-Warszawa-Mrzeżyno jest jedną z dłuższych tras. Stąd, by podnieść komfort i bezpieczeństwo podróżnych, przejazdy na tej trasie obsługuje 2 kierowców. 

10% rabatu na przejazdy door-to-door

Aby skorzystać z 10% rabatu w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na ww. trasie wprowadź kod LACZYMY-KWC10. Promocja dotyczy zamówień, które będą złożone do dnia 21 kwietnia 2024 r.