Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Toruń, Radom i Gdańsk?

27-12-2023

Co łączy Toruń, Radom i Gdańsk? Trasa z Ponidzia przez Kielce, Radom, Toruń, Warszawę do Gdańska, Gdyni po Karwię! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 31.12 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Radomia do Gdańska

Trasa z Ponidzia na Pomorze biegnie przez wiele większych miast: Kielce, Radom, Warszawa, Toruń, Gdańsk i bardzo małych miejscowości Świętokrzyskiego, Mazowsza, Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego. Wśród nich znajdziemy miejscowości uzdrowiskowe, takie jak: Busko-Zdrój, Solec-Zdrój, Konstancin-Jeziorna, Ciechocinek, Wieniec-Zdrój i Sopot, jak również atrakcyjne nadmorskie destynacje: Gdynia, Karwia, Jastrzębia Góra, Ostrowo, Puck i Władysławowo. Więcej wiadomości na tetmat atrakcji, które znajdują się na tej trasie zawarliśmy w publikacji: Z Radomia nad Zatokę Gdańską.

Promocyjne przejazdy door-to-door

Chcesz się cieszyć tańszymi przejazdami door-to-door o 10% na trasie z Ponidzia na Pomorze? Podaj kod promocyjny LACZYMY-KGO10 w czasie zamówienia przejazdu między dwoma dowolnymi miejscowościami zlokalizowanymi na tej trasie. Promocja dotyczy zamówień złożonych od 27 do 31 grudnia 2023 r.