Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Z Radomia i Warszawy nad Zatokę Gdańską, czyli nowa trasa Hopera

19-05-2023

Już 10 lipca ruszą przejazdy na nowej trasie z Solca-Zdroju i Buska-Zdroju przez Kielce, Radom, Warszawę, Toruń nad Zatokę Gdańską. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Na skróty:

 

 

Wyjazd do Gdańska
 

Z Warszawy nad Zatokę Gdańską

Władysławowo, Karwia, Jastrzębia Góra, Sopot – to tylko niektóre miejscowości położone nad Zatoką Gdańską dokąd teraz można wybrać się Hoperem. Warszawiacy nie muszą dojeżdżać taksówką na dworzec, nie muszą martwić się o miejsce parkingowe w swojej nadmorskiej lokalizacji. Wystarczy wskazać adres swojego domu oraz ośrodka wypoczynkowego nad Zatoką Gdańską, a kierowca Hopera podjedzie pod drzwi domu, pomoże z bagażem i zawiezie pod  same drzwi zaplanowanego miejsca nadmorskiego wypoczynku.

Warszawa – Busko-Zdrój

Dla tych którzy cenią słoneczną pogodę na Ponidziu nowa trasa umożliwia dogodny transport do Buska-Zdroju i Solca-Zdroju. Uzdrowiska te uchodzą za najbardziej nasłonecznione w Polsce, ze względu na największą w ciągu roku ilość bezchmurnych dni. Infrastruktura zlokalizowanych tam obiektów wypoczynkowych pozwala naprawdę odpocząć i zregenerować siły.

Busko-Zdrój dojazd
 

Z Piaseczna do Ciechocinka

Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola to zupełnie nowe miejscowości na mapie tras Hopera. Ich mieszkańcy po raz pierwszy będą mogli skorzystać z przejazdów z adresu po adres Hoperem. Trasa z Solca-Zdroju do Karwii umożliwia im zarówno wygodny przejazd na wybrzeże od Gdańska po Karwię, jak i dojazd do sanatorium w Ciechocinku, Wieńcu-Zdroju, Sopocie, Busku-Zdroju i Solcu-Zdroju. Pośród atrakcji dostępnych na trasie Hopera dla dzieci z Piaseczna warto wymienić Centrum Nauki Leonardo DaVinci w Chęcinach, Rodzinne Centrum Rozrywki w Gdańsku czy Rodzinny Park Rozrywki w Grudziądzu.

Więcej możliwości dojazdu do Chęcin

Jak wygodnie dojechać do Chęcin? Obecnie mamy już trzy trasy przebiegające przez Chęciny, pozwalające na dojazd do tego miasta z 290 miejscowości. Uroku wypoczynkowi w tej lokalizacji dodają malownicze wzgórza Pasma Chęcińskiego, centrum nauki Da Vinci oraz imponujący zamek w Chęcinach, który stanowi dodatkową atrakcję turystyczną. Wcześniejsze dwie trasy umożliwiały wyjazd w Pasmo Chęcińskie z Lubelszczyzny, Podkarpacia, Małopolski, Śląska, Opolszczyzny, Dolnego Śląska, Łódzkiego, Kujawsko-Pomorskiego i Pomorza Zachodniego. Najnowsza trasa z Buska-Zdroju do Karwi pozwala na podróż adres-adres do tej lokalizacji z Mazowsza, w tym Warszawy oraz z Pomorza.  

290 polaczeń do Chęcin

Gdańsk – Konstancin-Jeziorna

Pod samą Warszawą zlokalizowane jest jeszcze jedno uzdrowisko: Konstancin-Jeziorna. Kuracjusze z Gdańska, Torunia, Radomia czy Kielc mogą teraz z Hoperem zaplanować wygodny przejazd wprost pod drzwi sanatorium. Również mieszkańcy wielu mniejszych miejscowości Pomorza, Świętokrzyskiego, Kujaw i Mazowsza mogą do Konstancina-Jeziorny przyjechać Hoperem, aby skorzystać z naturalnych złóż solanki oraz usług zakładów leczniczych i rehabilitacyjnych zlokalizowanych w pięknym otoczeniu lasów sosnowych.

Konstancin-Jeziorna dojazd