Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Toruń, Poznań i Szklarską Porębę?

11-10-2022

Co łączy Toruń, Poznań i Szklarską Porębę? To nasza trasa z Karkonoszy na Kujawy! Akcja #HOPERłączyPOLSKĘ umożliwia tańsze przejazdy o 10%. Tylko do niedzieli 16 października!

Z Torunia do Poznania

Trasa Karpacz-Włocławek prowadzi z Karkonoszy przez Równinę Legnicką, rejon Wielkopolski od Leszna, przez Poznań po Gniezno aż na Kujawy. W ten sposób, Toruń czy Poznań jest świetnie skomunikowany z takimi destynacjami tutystycznymi, jak Szklarska Poręba, Karpacz czy Świeradów Zdrój. Na promocyjnej trasie znajduje się również wiele mniejszych i mniej znanych miejscowości. Jeśli chcesz poznać więcej atrakcji tej trasy, to przeczytaj nasze publikacje na jej temat:: Poznań-Włocławek: wydłużamy trasę z Wielkopolski na Kujawy! oraz Wydłużenie trasy Włocławek-Poznań do Karpacza.

#HOPERłączyPOLSKĘ - dajemy 10% zniżki

W celu realizacji zamówienia ze zniżką 10% taniej należy podczas zakupu biletu, na połączenie pomiędzy dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na trasie Karpacz-Poznań-Toruń-Włocławek, wprowadzić w kroku Podsumowanie kod rabatowy LACZYMY-TPSK10.  

Promocja dotyczy tylko zamówień, które zostały złożone w okresie pomiędzy dniem 11 a 16 października 2022 r.