Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Ostrów Wielkopolski, Warszawę i Szklarską Porębę?

30-04-2024

Co łączy Ostrów Wielkopolski, Warszawę i Szklarską Porębę? Nasza oferta podróżowania Hoperem: z Warszawy przez Łódź, Ostrów Wielkopolski, Wrocław, Szklarską Porębę do Świeradowa-Zdroju! Teraz tylko do niedzieli 12 maja zamówione bilety na przejazd na tej trasie obniżamy o 10%!

Z Ostrowa Wielkopolskiego do Warszawy

Planujesz dojazd z Ostrowa Wielkopolskiego do Warszawy? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Teraz możesz skorzystać z promocyjnej oferty obniżając o 10% cenę przejazdu. Mogą z niej skorzystać również inni pasażerowie mieszkający w dowolnej miejscowości zlokalizowanej na naszej trasie z Warszawy przez Łódź, Ostrów Wielkopolski, Wrocław, Szklarską Porębę do Świeradowa-Zdroju. Jeśli chcesz poznać, jakie atrakcje turystyczne są zlokalizowane na tej trasie, to zajrzyj tutaj:: Z Warszawy w Karkonosze i Góry Izerskie

Przejazdy door-to-door 10% taniej

Aby skorzystać z naszej usługi transportu door-to-door z 10% zniżką, to podczas rezerwacji przejazdu na naszej stronie wprowadź promocyjny kod LACZYMY-LLSZ10. Promocja obejmuje zamówienia na przejazd między 2 miejscowościami zlokalizowanymi na tej trasie w okresie 30 kwietnia do 12 maja 2024 r.