Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Krotoszyn, Kudowę-Zdrój i Ciechocinek?

20-06-2023

Co łączy Krotoszyn, Kudowę-Zdrój i Ciechocinek? Nowa trasa, na której realizujemy przejazdy z Bydgoszczy przez Krotoszyn do Kudowy-Zdroju! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 25.06 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Krotoszyna do Kudowy-Zdroju

Uruchomiliśmy już sprzedaż biletów na trasie wiodacej z Bydgoszczy do Ziemi Kłodzkiej. Przejazdy ruszają na niej 1 października. Na tej trasie zlokalizowana są uzdrowiska: Inowrocław, Ciechocinek, Wieniec-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Długopole-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Lądek-Zdrój oraz atrakcyjne górskie destynacje jak np. Stronie Śląskie. Więcej wiadomości na temat atrakcji, znajdujących się na nowej trasie można znaleźć w artykule: Z Bydgoszczy przez Kalisz do Kudowy-Zdroju, czyli nowa trasa Hopera

Promocyjne przejazdy adres-adres

Chcesz się cieszyć na tej trasie tańszymi przewozami o 10%? Zamówiając przejazd pomiędzy 2 miejscowościami na niej zlokalizowanymi wprowadź kod rabatowy LACZYMY-KKZC10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 21 czerwca do 2 lipca 2023 r.