Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Kielce, Gdynię i Ostrowo?

23-05-2023

Co łączy Kielce, Gdynię i Ostrowo? Nowa trasa, na której realizujemy przejazdy z Buska-Zdroju przez Kielce, Warszawę do Gdańska, Gdyni po Ostrowo i Karwię! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 4.06 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Kielc do Gdyni

Uruchomiliśmy już sprzedaż biletów na trasie wiodacej z Solca-Zdroju do Karwi. Przejazdy ruszają na niej 10 lipca. Na tej trasie zlokalizowana są uzdrowiska Busko-Zdrój, Solec-Zdrój, Konstancin-Jeziorna, Ciechocinek, Wieniec-Zdrój i Sopot oraz atrakcyjne nadmorskie destynacje: Gdańsk, Gdynia, Karwia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Ostrowo i Puck. Więcej wiadomości na temat atrakcji, znajdujących się na nowej trasie można znaleźć w artykule: Z Radomia i Warszawy nad Zatokę Gdańską, czyli nowa trasa Hopera

Promocyjne przejazdy adres-adres

Chcesz się cieszyć na tej trasie tańszymi przewozami o 10%? Zamówiając przejazd pomiędzy 2 miejscowościami na niej zlokalizowanymi wprowadź kod rabatowy LACZYMY-KGO10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 23 maja do 4 czerwca 2023 r.