Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Z Zielonej Góry przez Warszawę do Białegostoku, czyli nowa oferta Hopera

11-07-2023

Nowość tego lata! Jeszcze 30 lipca br. ruszają przejazdy z Białegostoku przez Warszawę, Ciechocinek, Poznań do Zielonej Góry. Zmodyfikowaliśmy dotychczasową trasę z Włocławka przez Zieloną Górę do Świnoujścia, aby lepiej dostosować się do potrzeb naszych pasażerów. Zamiast odcinka Świnoujście-Zielona Góra pojawił się odcinek Włocławek-Warszawa-Białystok. Dodatkowo uwzględniliśmy przejazd przez Nowy Tomyśl, który dotychczas nie znajdował się na żadnej trasie Hopera.

Z Nowego Tomyśla do Ciechocinka

Nowy Tomyśl Ciechocinek
 

Nowy Tomyśl-Ciechocinek to zupełnie nowe połączenie, które możemy zaproponować mieszkańcom tego miasteczka. Dodatkowo mogą oni zapoznać się z możliwościami przejazdów z adresu pod adres i wybrać się pod drzwi miejsca noclegowego w Inowrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Toruniu czy Białymstoku. Kierowca odbierze ich spod drzwi domu dowolnego adresu w Nowym Tomyślu.

Białystok-Warszawa i inne połączenia ze stolicą

Poprowadzenie trasy z Włocławka do Warszawy i Białegostoku daje obecnie wiele nowych połączeń ze stolicą dotyczasowym użytkownikom przejazdów Hoperem. Poznań-Warszawa, Białystok-Warszawa, Zielona Góra-Warszawa, Gniezno-Warszawa, to tylko niektóre propozycje z większych miast, z których zapewniamy przejazd do stolicy. Poza tym wspomniany Nowy Tomyśl, Świebodzin czy nawet bardzo małe miejscowości jak wieś Fałkowo, w gminie Łubowo - jeśli tylko znajduje się na naszej trasie to dajemy możliwość przejazdu Hoperem dla jej mieszkańców.

Białystok Warszawa
 

Wyszków, Ostrów Mazowiecka i Zambrów na mapie Hopera

Odcinek Włocławek-Białystok, to również wiele nowych miejsc na mapie Hopera na Mazowszu i Podlasiu. Wśród nich największe miejscowości to Wyszków, Ostrów Mazowiecka i Zambrów, przez które dotychczas nie przebiegała żadna z naszych tras. Teraz umożliwiamy ich mieszkańcom dojazd spod drzwi domu do dużych miast wojewódzkich takich jak: Białegostok, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra. Poza tym mogą korzystać oni z przejazdu adres-adres do miejscowości uzdrowiskowych na Kujawach, takich jak: Ciechocinek, Wieniec-Zdrój i Inowrocław.