Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Z Wrocławia do Połczyna-Zdroju i Ustki, czyli nowa trasa Hopera

04-10-2023

Mieszkańcy Wrocławia, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego mają powód do radości. Rusza nowa trasa prowadząca przez Pojezierze Drawskie nad morze. Do Ustki, Połczyna-Zdroju i Czaplinka mogą teraz dojechać w wygodnej formie z adresu pod adres. Kursy ruszają 12.11 - sprzedaż biletów już jest dostępna.

Więcej możliwości dojazdu do Połczyna-Zdroju

Uzdrowisko Połczyn-Zdrój znajduje się już na wielu trasach Hopera. Można do niego wygodnie dojechać z Warszawy, Poznania, Łodzi, Bydgoszczy, Torunia, Rzeszowa, Kielc i Katowic oraz wielu mniejszych miejscowości. Nowa trasa otwiera dodatkowe możliwości dojazdu do Połczyna-Zdroju dla mieszkańców zachodniej Polski: Wrocławia, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry czy Legnicy. Dzięki nam Szwajcaria Połczyńska staje się dostępną destynacją nie tylko dla mieszkańców dużych metropolii. Kierowca Hopera może teraz zabrać do Połczyna-Zdroju pasażerów z 440 miejscowości zlokalizowanych na 7 trasach.

Połczyn-Zdrój dojazd
 

Warto nadmienić, że kuracjusze wybierający się do tego uzdrowiska mogą również skorzystać z oferty Hoper Mix. Jest to najlepsze rozwiązanie, kiedy nie ma jeszcze bezpośredniego połączenia. Przykładowo mogą zamówić przejazd skomunikowany z Krakowa do Połczyna-Zdroju w oparciu o Hopera i przewoźnika kolejowego. Nasz kierowca odbierze spod dworca kolejowego w Kielcach czy Mysłowicach i zawiezie wprost pod drzwi sanatorium

Ustka dojazd
 

Wrocław-Ustka - połączenie, na które wielu czekało

Wrocław-Ustka, to połączenie, które było wyczekiwane przez mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, ale również Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry. Dotychczas mieszkańcy województw dolnośląskiego i lubuskiego mogli podróżować do kurortów nadmorskich na odcinku od Świnoujścia do Darłowa. Teraz pojawiają się nowe nadmorskie destynacje: Wicie, Jarosławiec, Ustka i Słupsk.

Wrocław dojazd
 

Z Wałcza i Białogardu do Wrocławia

Mieszkańcy północnej Polski: Wałcza, Białogardu i Słupska uzyskali wygodną ofertę przejazdu prosto spod drzwi domu do dowolnej lokalizacji we Wrocławiu. Również wiele mniejszych miejscowości województw pomorskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego mogą podróżować w formie adres-adres. Aby sprawdzić możliwości przejazdu wystarczy sprawdzić przebieg trasy na mapie lub wpisać swoją miejscowość w wyszukiwarce. Zwiedzanie wrocławskiej architektury i słynnego ogrodu zoologicznego staje się wygodniewjsze, kiedy nie trzeba martwić się o dojazd z dworca do hotelu, pensjonatu czy innego obiektu noclegowego, stresować prowadzeniem własnego samochodu czy szukaniem miejsca parkingowego.