Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Czy dojazd do sanatorium Hoperem to najszybsze rozwiązanie?

17-10-2023

Szybki dojazd do sanatorium?

Czy dojazd do sanatorium Hoperem to najszybsze rozwiązanie transportowe? Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Na pewno dla tych, którzy nie mają żadnego bezpośredniego połączenia, to skorzystanie z bezpośrednich przejazdów Hoperem będzie czasowo dużo korzystniejsze niż uciążliwe przesiadki w oparciu o różnych przewoźników. Również w sytuacji, kiedy dotarcie z bagażem na dworzec na drugim końcu miasta nie należy do najwygodniejszych, praktyczniejsze i szybsze może okazać się skorzystanie z Hopera, który odbierze wprost spod drzwi domu.

Nie ulega jednak wątpliwości, że mieszkańcy dużych aglomeracji, którzy albo mieszkają w pobliżu dworca albo mogą się na niego błyskawicznie dostać, szybciej dostaną się bezpośrednim pociągiem do miejscowości docelowej. Jeśli oczywiście mają takie połączenie. Należy przy tym pamiętać, że wiąże się to najczęściej z dodatkowym kosztami np. dotarcia z domu na dworzec komunikacją miejską lub taksówką i rzecz jasna przejazdu taksówką z dworca w miejscowości uzdrowiskowej pod drzwi sanatorium. Stąd w kalkulowaniu kosztów przejazdu trudno z biletem Hopera porównywać jedynie bilet przewoźnika kolejowego.

Towarzystwo przyszłych współkuracjuszy

Co prawda oferta Hopera nie dedykowana tylko dla planujących wyjazd do sanatorium. Jednak duża ilość miejscowości uzdrowiskowych na naszych 24 trasach oraz wygoda podróżowania od drzwi do drzwi powoduje, że wielu pasażerów danego kursu ma ten sam cel - dojazd do sanatorium.

wspólny dojazd do sanatorium
 

Niejednokrotnie okazuje się, że podróżujący, choć wsiadają w różnych miejscowościach, to spędzają najbliższe tygodnie w tej samej lokalizacji. Godziny spędzone w podróży wykorzystują na nawiązanie znajomości z przyszłymi współkuracjuszami. Hoperowa integracja procentuje później w czasie wspólnego pobytu w miejscowości uzdrowiskowej.

Z tym kierowcą choćby na koniec świata

Innym czynnikiem wpływającym na przyjemne spędzenie czasu podróży jest obsługa przejazdu przez kierowców Hopera. Faktycznie należy ich pracę nazwać obsługą przejazdu, a nie tylko prowadzeniem samochodu, ponieważ ich rola nie ogranicza się tylko do przewiezienia pasażera z punktu A do B. Podejmują się oni pomocy z bagażem, wsiadaniem do pojazdu oraz niejednokrotnie zapewnienia miłej atmosfery podczas przejazdu oraz dobrych relacji pomiędzy pasażerami. 

Kierowca Hopera
 

Czy nasze zapewnienia o kierowcach nie są na wyrost? Otóż nie. Na zakończenie podróży wysyłamy wszystkim pasażerom ankietę oceniającą zadowolenia z obsługi Hopera. Właśnie z nadsyłanych wyników tej ankiety dowiadujemy się o wzorowej postawie naszych kierowców. Niektóre z nich przedstawiamy poniżej (pisownia oryginalna):

Rewelacja. Z takim kierowcą jak Pan Andrzej mogę jechać i na koniec świata. Czysta przyjemność i bezpieczeństwo!

Pan Rafał bardzo kulturalny, również względem trochę roszczeniowych pasażerów. Dziękuję za przyjemną podróż.

 

Kierowca był fantastyczny! Bardzo miły, uprzejmy, sympatyczny. Świetny kontakt, wszystko dogadane. Zero stresu jeśli chodzi o znalezienie się, informowanie o czasie dotarcia, jakąkolwiek pomoc. Sprytnie i przemyślanie poukładał wszystkie bagaże. Wprowadzał bardzo luźną i lekką atmosferę, widać, że kontakt z ludźmi przychodzi mu łatwo i doskonale sobie radzi ze wszystkim. Pojazd wygodny, czysty. Zero uwag.

Jesteście superr firmą pan Adam z którym jechałam jest stworzony do tej pracy, uśmiechnięty, życzliwy,i bardzo pomocny,poprostu rewelacyjny,podróż z wami to czysta bezstresowa sprawa.napewno będę korzystać z waszych usług i polecać innym.pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ???

 

Z państwa usługi korzystała moja 87 letnia mama. Pan kierowca był w stosunku do niej bardzo uprzejmy i pomocny. Powiedziała że nie spodziewała się że tak cudownie minie jej podróż. Bezpiecznie czysto z przemiłym kierowcą. Bardzo serdecznie dziękuję. ?❤️

Kierowca Pan Zbigniew niezwykle uczynny i pomocny. Umilał podróż interesującymi opowieściami o miejscach, które mijaliśmy.

 

Jechałam busem Hooper w dniu 20.05.2021 z kierowcą Panem Markiem z Wilczyc do Międzywodzia  Szpital Rehabilitacji Ogolnoustrojowej ul.Morska 2a, pragnę podziękować za Opiekę i pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz oraz wielką kulturę osobistą w stosunku do pasażerów, zasługuje na wyróżnienie, co też czynie jako pasażerka / korzystałam z usług wielokrotnie i zawsze jestem zadowolona