Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Z Białegostoku nad morze, czyli nowa trasa Hopera

12-05-2023

Za kilka tygodni ruszają przejazdy na nowej trasie z Białegostoku nad morze: do Trójmiasta, Władysławowa, Jastrzębiej Góry i Karwi. 23 czerwca z Białegostoku, a 24 czerwca w obu kierunkach. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Wprowadzenie nowej trasy zapewnia podróżnym możliwość odkrycia uroków północnej Polski. Trasa "Białystok - Gdańsk" jest prawdziwym festiwalem dla miłośników podróży, przechodząc przez różnorodne miasta i miejscowości, w tym Białystok, Łomżę, Ostrołękę, Olsztyn, Ostródę, Pasłęk, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Gdańsk, Sopot, Gdynię, Rumię, Redę, Puck, Władysławowo, Jastrzębią Górę i Karwię.

Jak dojechać do Białegostoku
 

Jak dojechać do Białegostoku i Łomży? Hoperem!

Podróżujący Hoperem z Pomorza i Warmi do Białegostoku mają okazję zanurzyć się w tradycji i historii tego urokliwego miasta. Białystok, znane jako stolica regionu Podlasie, zachwyca swoją architekturą, parkami i zielonymi przestrzeniami. Można tu znaleźć wiele zabytkowych budynków, takich jak Pałac Branickich czy Katedra św. Rocha, które przyciągają turystów z całego kraju.

Jadąc Hoperem można wybrać się również do Łomży, uroczego miasteczka położonego nad rzeką Narew. Łomża słynie z pięknych zabytków, takich jak Katedra św. Michała Archanioła czy klasztor franciszkanów. Spacerując po historycznym centrum miasta, można podziwiać malownicze kamienice i atmosferę minionych epok.

Białystok-Gdańsk i wiele innych nadmorskich połączeń

Pomorze Gdańskie, docelowa destynacja trasy Hopera z Białegostoku, to region pełen fascynujących atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia. Gdańsk, jedno z najważniejszych miast Polski, to prawdziwa perła Bałtyku. Oferuje niezwykłe połączenie historii, architektury i kultury. Spacerując po Długim Targu, można podziwiać piękne kamienice i zabytkowe budowle, takie jak Brama Zielona, Brama Wysoka i Ratusz Głównego Miasta. Pasażerowie Hoperów mogą również odwiedzić słynny Żuraw Gdański, symbol miasta, który pełnił kiedyś rolę dźwigu portowego. Gdańsk jest także znanym ośrodkiem kulturalnym, z muzeami, teatrami i festiwalami, które zapewniają bogate doświadczenie artystyczne i intelektualne.

Wyjazd do Gdańska
 

Trasa Hopera obejmuje również Sopot i Gdynię, tworzące razem Trójmiasto wraz z Gdańskiem. Sopot słynie z jednego z najdłuższych pomostów nadmorskich w Europie oraz słynnego Molo, które przyciąga turystów swoją atmosferą i widokiem na Bałtyk. Sopot to również ośrodek rozrywki, z licznymi klubami, restauracjami i kasynami, co sprawia, że jest popularnym miejscem zarówno dla turystów, jak i lokalnych mieszkańców. Natomiast Gdynia, miasto o charakterze portowym, oferuje nowoczesną architekturę, przestronne plaże i bogate życie kulturalne. Pasażerowie Hoperów będą mieli okazję odkryć różnorodność i atrakcje Trójmiasta, od spacerów po nadmorskich bulwarach, po odwiedzanie muzeów i uczestnictwo w festiwalach muzycznych.

Puck, Jastrzębia Góra i Karwia z adresu pod adres

Puck to urokliwe nadmorskie miasteczko, które przyciąga turystów swoim malowniczym położeniem nad Zatoką Pucką. Pasażerowie Hoperów mogą spacerować po portowych nabrzeżach, próbować świeżych owoców morza w lokalnych restauracjach i podziwiać piękne widoki na morze. Puck to również popularne miejsce dla miłośników sportów wodnych, takich jak windsurfing czy kitesurfing.

Jastrzębia Góra i Karwia to urocze nadmorskie miejscowości, które cieszą się dużą popularnością wśród turystów. Pasażerowie Hoperów mogą odpocząć na pięknych piaszczystych plażach, spacerować po klifach i podziwiać zachody słońca nad Bałtykiem. Miejscowości te oferują również bogatą bazę noclegową, restauracje serwujące świeże ryby i wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Formuła door-to-door w przypadku podróży Pucka, Jastrzębiej Góry czy Karwii zapewnia wygodę, oszczędność czasu oraz ułatwia przewóz bagażu, co przyczynia się do większego komfortu podróży. Pasażerowie mogą skoncentrować się na cieszeniu się podróżą, nie martwiąc się o organizację logistyczną.