Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd z Wrocławia nad morze

05-10-2021

Wznowiliśmy przejazdy z Wrocławia nad morze, przez Kalisz, Ciechocinek, Toruń, Grudziądz aż do Trójmiasta, Władysławowa i Karwii. Jedna z najwcześniej wprowadzonych do oferty tras Hopera jest jednocześnie jedną z najbardziej obleganych propozycji wyjazdu Hoperem nad morze.

Podróżujący trasą Wrocław-Ciechocinek-Trójmiasto to przede wszystkim kuracjusze i turyści. Na trasie znajdują się 3 miejscowości sanatoryjne. Jest to legendary Ciechocinek, trudno dostępny, ale bardzo atrakcyjny uzdrowiskowo Wieniec-Zdrój oraz Sopot. Turyści cenią sobie możliwość wygodnego dotarcia od adresu do adresu do atrakcji we Wrocławiu, Gdańsku, Toruniu, Gdynii czy Grudziądzu.

Wygodny dojazd z Wrocławia nad morze

Jak zorganizować wygodny przejazd z Wrocławia nad morze? Zamów Hopera. Odbierze Cię wprost spod drzwi Twojego domu i zawiezie pod dowolną lokalizację nadmorską na tej trasie od Gdańska, przez Sopot Gdynię, Rumię, Rewę, Redę, Puck, aż po Władysławowo, Jastrzębią Górę i Karwię. To 100 kilometrów atrakcyjnego polskiego wybrzeża z bardzo bogatym w zabytki stykiem 3 kultur (Gdańsk), historycznym portem (Gdynia), mekką windsurfingu (Rewa), miejscem zaślubin z morzem (Puck), Ocean Parkiem (Władysławowo), najdalej wysuniętym na północ punktem w Polsce (Jastrzębia Góra), najdłuższym drewnianym molo w Europie (Sopot) oraz Lemur Parkiem (Rumia).

Warto zaznaczyć, że dojazd z Wrocławia nad morze Hoperem umożliwiamy też dwoma innymi trasami: do Międzyzdrojów, Rewalu i Darłowa oraz przez Poznań do Ustki. W efekcie dla mieszkańców Wrocławia umożliwiamy wygodny dojazd od adresu do adresu niemal nad całe polskie wybrzeże.

Popularne połączenia:

  • Wrocław⇔Ciechocinek

  • Wrocław⇔Gdańsk

  • Wrocław⇔Wieniec-Zdrój

  • Gdańsk⇔Ciechocinek