Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd z Rzeszowa nad morze

14-09-2021

Przedłużenie trasy z Podkarpacia na Kujawy aż nad Bałtyk, to już trzecia wakacyjna aktualizacja naszej oferty. Mieszkańcom Rzeszowa, Tarnowa, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi i wielu mniejszych miejscowości umożliwiamy podróż Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Dźwirzyno i Mrzeżyno. To nie koniec naszych nowych propozycji dojazdu nad morze!

 

Z Rzeszowa nad morze!

Trasa Rzeszów-Mrzeżyno należy do najdłużych tras krajowych w ofercie Hopera, dlatego, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo podróżujących przejazd obsługiwany jest przez 2 kierowców. Trasa z Podkarpacia przez Świętokrzyskie, Łódzkie na Kujawy dotychczas kończyła się w Bydgoszczy. Przedłużyliśmy ją w kierunku Koszalina aż do Ustronia Morskiego, Kołobrzegu i Dźwirzyna. Dzięki temu z Rzeszowa, Tarnowa, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Kutna, Włocławka, Torunia, Bydgoszczy, Chojnic można wygodnie dotrzeć Hoperem nad polskie morze. Również mieszkańcy mniejszych miejscowości obecnych na tej trasie uzyskali możliwość podróży od adresu do adresu nad Bałtyk. Szczegółowy przebieg całej trasy można znaleźć tutaj

Wyjazd nad morze: Mielno
 

Wyjazd do Mielna, by złowić sandacza w Jamnie

Jak ktoś szuka wymagającego i godnego przeciwnika w wędkowaniu, to na pewno będzie to jamnejski sandacz. Nie można jednak zaponinać, że największym walorem Mielna jest morze. Na mieleńskiej plaży możemy czuć się naprawdę bezpiecznie. Wygrywana ona rankingi na najlepsze strzeżone kąpieliska w kraju.

Wyjazd do Mrzeżyna, by posłuchać szant

Przez cały sezon można przyjść do portu Mrzeżyno, by posłuchać wyjątkowego wykonania piosenek turystycznych i szantowych w otoczeniu rybackich kutrów. Oprócz tego raz w roku odbywa się Festiwal Pieśni Morza "Słona Woda". Mrzeżyńska plaża jest wielokrotnym laureatem Błękitnej Flagi za dbałość o bezpieczeństwo plażowiczów, środowisko oraz jakość wody.

Wyjazd nad morze: Mrzeżyno
 

Wyjazd do Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Sarbinowa

 
Korzystając z tej trasy można wybrać się na wczasy do Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Sarbinowa, Dźwirzyna i wielu innych miejscowości, na odcinku ponad 50 km polskiego wybrzeża pomiędzy Mielnem a Mrzeżynem. Więcej informacji na temat atrakcji w tych nadmorskich miejscowościach można znaleźć w publikacjach:

Szczegółowy przebieg tasy można poznać na mapie

Atrakcyjne połączenia