Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd do Międzyzdrojów z Włocławka i Torunia

24-12-2020

12. krajowa trasa Hopera w pierwszym etapie prowadziła z Włocławka, przez Toruń, Bydgoszcz, Piłę aż po Międzyzdroje, Rewal i Pogorzelicę. To ponad 50 km polskiego wybrzeża udostępnionego mieszkańcom Kujaw i Wielkopolskich, którzy chcą wybrać się na wczasy nad polskie morze w sposób komfortowy, od adresu do adresu. Po krótkim czasie została wydłużona o odcinek Łódź-Włocławek. Teraz kolejne nowe odcinki.

Trasa w nowej odsłonie oferuje jeszcze więcej możliwości podróży! Pojawiają się zupełnie nowe odcinki:

  • część trasy wzdłuż wybrzeża zostanie wydłużona o odcinek Pogorzelica-Kołobrzeg
  • odcinek Piła-Międzyzdroje będzie przebiegać teraz przez Wałcz, Czaplinek, Połczyn-Zdrój, Białogard, Kołobrzeg, Dźwiżyno, Trzebiatów, Pogorzelicę i dalej w kierunku zachodnim do Międzyzdrojów
  • trasa zostanie wydłużona o odcinek Katowice-Częstochowa-Piotrków Trybunalski-Łódź

Więcej informacji na aktualnej mapie trasy Katowice-Łódź-Włocławek-Międzyzdroje.

Krótko po uruchomieniu trasy została ona wydłużona o odcinek Łódź-Włocławek. Dzięki czemu również łodzianie mogli wybrać się Hoperem nad zachodnie wybrzeże (zobacz: Łódź-Rewal - atrakcje Pomorza Zachodniego dostępne dla łodzian). 

Wyjazd z Łodzi i Torunia do Międzyzdrojów

W pierwszej fazie zwiększania mocy Hopera nad morze wydłużyliśmy 3 trasy, tak aby udostępnić mieszkańcom południowej, wschodniej i centralnej Polski wygodny przejazd nad morze wprost spod drzwi domu (zobacz: Wyjazd z Krakowa nad morze, Wyjazd z Warszawy nad morze, Wyjazd z Rzeszowa nad morze). Teraz przyszła kolej na zupełnie nowe trasy.

Uruchomiona trasa Włocławek-Pogorzelica pozwala mieszkańcom Łodzi, Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Piły i wielu mniejszych miejscowości przejazd Hoperem na polskie wybrzeże na odcinku od Międzyzdrojów do Pogorzelicy. Pierwsze przejazdy odbyły się 3 lipca 2020 r. Ostatnia podróż w pierwszym wakacyjnym sezonie z Torunia do Międzyzdrojów została zrealizowana 27 września 2020 r.

Wyjazd do Międzyzdrojów, by przejść Promenadą Gwiazd

Wyjazd nad morze: Międzyzdroje
 

Międzyzdroje to ulubione miejsce wypoczynkowe polskich celebrytów. Wielu z nich dosłownie odcisnęło swój ślad w tym miejscu. Aby to zobaczyć wystarczy przejść się Promenadą Gwiazd. W Międzyzdrojach nie można się nudzić nawet wtedy, gdy pogoda nie dopisuje. W oceanarium można spojrzeć w oczy rekinowi,  w gabinecie figur woskowych zrobić sobie selfie z gwiazdami ekranu, a w Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego poznać bogactwo fauny i flory tego regionu.

Wyjazd do Rewalu, by znaleźć skarb w Parku Wieloryba

Wyjazd nad morze: Rewal
 

Oprócz wypoczynku na pięknej pięknej plaży w Rewalu możemy przespacerować się Aleją Róż i Zakochanych i odwiedzić Park Miniatur i Kolejek. Dzieciom spodoba się również Park Wieloryba, gdzie odkryją naprawdę wiele atrakcji. Oprócz zrobienia selfie z największym zwierzęciem świata, czy włożenia głowy do paszczy rekina nasze pociechy mogą wraz z miejscowym piratem zająć się poszukiwaniem skarbów czy przejechać się kolejką wąskotorową.

Wyjazd do Niechorza, by przejść całe polskie wybrzeże w 45 min!

W Niechorzu usytuowana jest latarnia morska, z której można podziwiać wspaniałe widoki na ląd i morze. W jej pobliżu znajduje się również bardzo atrakcyjny park miniatur latarii morskich, w którym w ciągu 45 minut można przejść całe polskie wybrzeże i zobaczyć miniatury latarni tam wybudowanych. W niepogodę można odwiedzić Muzeum Rybołówstwa Morskiego, poznając historię połowu na Bałtyku oraz piękną motylarnię.

Wyjazd do Niechorza


Szczegółowy przebieg tasy można poznać na mapie

Atrakcyjne połączenia