Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd do SPA w górach? Hoperem!

13-06-2023

Ośrodki SPA zlokalizowane pośród pasm górskich oferują nie tylko szeroki zakres usług relaksacyjnych i leczniczych, ale także piękne krajobrazy, które sprzyjają pełnemu odprężeniu i harmonii z otaczającą przyrodą. Wybierając się na wypoczynek do tych regionów, można zatroszczyć się zarówno o swoje ciało, jak i cieszyć się niezapomnianymi widokami górskich krajobrazów. Zapraszamy do lektury na temat turystycznego potencjału tych ośrodków, do których można wybrać się Hoperem.

Pobyt SPA w Górach Złotych

Decydując się pobyt SPA w Górach Złotych, miejsca wypoczynkowe, świadczące tego typu usługi można znaleźć przede wszystkim w Lądku-Zdroju i Złotym Stoku. Ośrodki SPA w Lądku-Zdroju i Złotym Stoku oferują m.in. masaże, zabiegi kosmetyczne, baseny termalne, łaźnię parową, saunę fińską i wiele innych. Otoczenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego sprzyja regeneracji duchowej i fizycznej.

Spa w Górach
 

Hotele SPA w Górach Stołowych

Hotele SPA w Górach Stołowych, zlokalizowane w Kudowie-Zdroju i Polanicy-Zdroju wyposażone w kompleksy saun, baseny i wanny z hydromasażem oferują różne zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne, zabiegi masażu oraz wszechstronne terapie z zakresu balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, laseroterapii, fizykoterapii, termoterapii oraz magnetoterapii. Góry Stołowe to jedne z chętniej odwiedzanych pasm górskich położonych w Sudetach Środkowych. Magia tego regionu kryje się w ukształtowaniu terenu — niezwykłe formacje skalne, jaskinie, skalne grzyby i labirynty zachęcają do pieszych wędrówek.

Kudowa-Zdrój SPA
 

Usługi SPA w Świeradowie-Zdroju

Główną destynacją z usługami SPA w Górach Izerskich jest Świeradów-Zdrój. Ośrodki SPA w tym uzdrowisku proponują wypoczynek w krytym basenie, saunach, wannę z hydromasażem na świeżym powietrzu, wannie do kąpieli solankowych czy lodowatym igloo. Ich goście mogą również liczyć na zabiegi ajurwedyjskie i masaże. Góry Izerskie zachęcają cały rok do turystyki pieszej i rowerowej, ale w mieście i okolicy działa też kilka wyciągów narciarskich dostępnych zimą. Przez cały rok przyciąga tutaj najwyższa w Polsce wieża widokowa ze ścieżką w chmurach. Jeśli chcesz szybko sprawdzić, czy Hoper dowiezie Cię do Świeradowa-Zdroju wejdź na hoper.pl/trasy-krajowe/Świeradów-Zdrój - prezentujemy tam trasy, które swoim zasięgiem obejmują to uzdrowisko.

Świeradów-Zdrój SPA
 

SPA w Karkonoszach: Karpacz i Szklarska Poręba

Karkonoskie ośrodki SPA w Karpaczu i Szklarskiej Porębie proponują swoim gościom saunę suchą i parową, bicze szkockie, jacuzzi z widokiem na góry, centrum fitness i strefę floatingu. Wyjazd w Karkonosze to przede wszystkim: malownicze widoki, wspaniałe, regionalne dania, wszechobecna cisza i spokój, bogactwo atrakcji, bliskość granicy z Czechami, liczne zabytki oraz magia Dolnego Śląska, która zadziała na każdego. Karkonosze są najwyższym pasmem Sudetów ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą turystyczną (liczne szlaki turystyczne, schroniska górskie, urządzenia narciarskie). Są piękne i obfitują w bogactwo niezwykłych okazów flory i fauny.

Karkonosze SPA
 

Górskie regiony Polski, takie jak Góry Złote, Góry Stołowe, Góry Izerskie i Karkonosze, oferują wiele atrakcyjnych ośrodków SPA. Każdy z nich zapewnia różnorodne usługi relaksacyjne i lecznicze, pozwalając gościom na odprężenie i zadbanie o swoje ciało i duszę. Bez względu na wybrany ośrodek, każdy gość może liczyć na piękne krajobrazy i harmonię z otaczającą przyrodą, która dodatkowo wspomaga proces regeneracji i odprężenia. Jeśli pragniesz w pełni się zrelaksować i zatroszczyć o swoje zdrowie, wybierz jeden z tych urokliwych ośrodków spa w górach i doświadcz prawdziwego rajskiego wypoczynku.