Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd nad jezioro do SPA cz.2

10-08-2023

Wellness, SPA i zwiedzanie zamku

Muzeum, skansen, dworek i zamek nad jeziorem z widokiem na elektrownię. Takie atrakcje znajdziesz nad Jeziorem Gosławskim, które znajduje się w obrębia miasta Konin. Dodatkowo w tym mieście znajdziesz hotele z ofertą SPA, które umożliwiają zażyć relaksu na basenie, w saunach,  jacuzzi, grocie solnej, korzystając z masaży, zabiegów leczniczych, wellness, pielęgnacji ciała i twarzy, hydroterapii i fizykoterapii.

Sprawdź dojazd do Konina na stronie: hoper.pl/trasy-krajowe/Konin

Drawsko SPA
 

SPA na Pojezierzu Drawskim

Chcesz się wybrać nad Drawsko i zażywać zabiegów SPA - pojedź Hoperem do Czaplinka! Długie, usytuowane z każdej strony zatoki Drawska stwarzają wspaniałe warunki dla żaglówek i desek z żaglem niemal przy każdym wietrze. Na czaplińskim polu campingowym znajdziecie szeroką ofertę rekreacyjną, w tym hipoterapię, saunę i jacuzzi. 

Jak dojechać do Czaplinka, nad Drawsko? Wejdź na stronę hoper.pl/trasy-krajowe/Czaplinek i zobacz mapę naszych tras do Czaplinka.

Drawsko atrakcje
 

Pełne życia jezioro Martwa Dziwna

Ten cichy i tajemniczy zakątek w pobliżu Dziwnowa daje niepowtarzalną okazję spędzenia chwil relacji w tej oazie spokoju. Malownicza, pełna życia natura daje ukojenie dla naszych zmysłów. Jednocześnie w okolicy jeziora Martwa Dziwna znajdziemy klimatyczny pensjonat i duży ośrodek wypoczynkowy ze strefą SPA, jacuzzi, sauną fińską i sauną infra (podczerwień).

Planujesz dojazd do Dziwnowa. Wejdź na mapę hoper.pl/trasy-krajowe/Dziwnow i zobacz na jakich trasach Hopera znajduje się Dziwnów.