Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Szczawno-Zdrój i Wałbrzych na trasie z Warszawy w Karkonosze

11-01-2024

Dobra wiadomość dla kuracjuszy, planujących odpocząć w uzdrowisku Szczawno-Zdrój oraz turystów planujących zwiedzić zamek Książ czy inne atrakcje miasta Wałbrzych. Dzięki modyfikacji trasy z Warszawy w Karkonosze zarówno Wałbrzych jak i Szczawno-Zdrój znajdują się teraz w zasięgu wygodnych podróży dla mieszkańców Mazowsza, Łódzkiego i południowej Wielkopolski. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Pierwszy przejazd przez Szczawno-Zdrój i Wałbrzych na tej trasie możliwy jest już 19.01.2024 r.

Z Warszawy do Szczawna-Zdroju

Mieszkańcy Warszawy, Łodzi, Pruszkowa, Sieradza, Oleśnicy i wielu innych miejscowości Mazowsza, Łódzkiego i Dolnego Śląska zyskali teraz wygodną opcję podróżowania do uzdrowiska Szczawno-Zdrój. W Szczawnie-Zdroju na kuracjuszy obok obiektów tylko leczniczych czekają zabytkowy teatr zdrojowy, wieża Anny, pijalnia i palmiarnia. Dla poszukujących aktywnego wypoczynku uzdrowisko oferuje korty tenisowe, siłownię z sauną i gabinetem masażu, szlaki górskie i rowerowe. 

Szczawno-Zdrój dojazd
 

Łódź-Wałbrzych w formie adres-adres

Drugą nową destynacją na trasie z Warszawy w Karkonosze jest Wałbrzych. Wskutek modyfikacji trasy dla pasażerów Hopera otworzyły się takie połączenia jak Łódź-Wałbrzych, Warszawa-Wałbrzych czy Pruszków-Wałbrzych. Mieszkańcy Skierniewic, Żyrardowa i Pabianic mogą w wygodnej formie z adresu pod adres udać się na zwiedzanie wałbrzyskiego zamku Książ.

Nowe możliwości podróży z Wałbrzycha, Świdnicy i okolic

Jednocześnie dzięki zmianie na trasie mieszkańcy Wałbrzycha, Świdnicy i okolic zyskali wygodną opcję podróży do Świeradowa-Zdroju, Łodzi i Warszawy: prosto spod drzwi domu aż pod drzwi obiektu docelowego, gdzie pasażer planuje swój nocleg. Bez czekania na dworcu, bez przesiadek i bez stresu.