Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Proste wyszukiwanie i zamawianie przejazdów Mix!

18-04-2023

Wciąż poszerzamy naszą ofertę połączeń bezpośrednich. Co roku uruchamiamy kilka nowych tras. Jednak, jeśli nie ma aktualnie bezpośredniego połączenia Hoperem z Twojej miejscowości, to pozostaje jeszcze opcja Hoper Mix. Teraz taki transport możesz wyszukać i zamówić tak prosto, jak nasze standardowe przejazdy.

Czym jest Hoper Mix?

Hoper Mix to połączenie skomunikowane w oparicu o przejazd Hoperem oraz wiodących przewoźników kolejowych i autobusowych. Część trasy podróżujesz Hoperem a część trasy pociągiem lub autobusem. Jeśli pierwszy odcinek podróży odbywa się koleją, nie musisz martwić się, że pociąg się spóźni. Hoper zaczeka na Ciebie. Przejazd na odcinku, który obsługuje Hoper posiada wszystkie zalety podróży adres-adres, z tą różnicą, że możesz wybrać tylko jeden adres. 

Jeśli zaczynasz z Hoperem, to możesz wybrać adres wsiadania np. spod drzwi domu, zaś adresem wysiadania z Hopera będzie parking w pobliżu dworca. Jeśli z Hoperem kończysz podróż, to możesz wybrać dokładną lokalizację wysiadki, np. pod drzwiami ośrodka wypoczynkowego czy sanatorium. Natomiast adresem wsiadania będzie w tej sytuacji wskazany przez nas adres w pobliżu dworca.

Tak jak w przejazdach bezpośrednich Hoperem, przed podróżą otrzymasz wiadomość SMS z dokładnym czasem wsiadania, wysiadania i zmiany środka transportu. Również, podobnie jak w naszej standardowej ofercie nasz kierowca pomoże Ci z bagażem. Informacje o przejazdach Hoper Mix znajdziesz również na stronie www.hoper.pl/mix

wyniki wyszukiwania
 

Jedno zamówienie - dwa bilety

Z nami nie musisz składać 2 razy zamówienia, aby otrzymać bilet na Hopera i na przewoźnika, obsługującego drugi odcinek podróży. Opłacając jeden raz przejazd, dostaniesz dwa bilety: jeden od nas, a drugi z systemu e-podróżnik.pl, obsługującego zamówienie z przesiadką. To dzięki temu liderowi w wyszukiwaniu przejazdów po Polsce i Europie, posiadającego w ofercie blisko 1000 przewoźników kolejowych i autobusowych, możemy zaproponować wam przejazd skomunikowany w sytuacji, kiedy nie ma bezpośredniego połączenia. Z pomocą danych systemu e-podróżnik.pl przedstawimy Ci najlepsze możliwe powiązanie Hopera z innym środkiem transportu, aby całkowity czas podróży był jak najkrótszy, a przesiadka jak najmniej uciążliwa.

Sprawdź sam, czy mamy Mixa dla Ciebie

Dotychczas Mix był dostępny tylko przez infolinię. Teraz możesz samodzielnie sprawdzić, czy z Twojej miejscowości możesz podróżować Mixem. Wystarczy podać miejscowość początkową i końcową swojej podróży w wyszukiwarce na górze strony. Wskażemy dostępne połączenia, w tym MIX. Jeśli połączenia bezpośrednie dają Ci za mało możliwości, kliknij w KUP BILET przy niebieskim połączeniu MIX. Mix to nie tylko szansa na przejazd na relacjach, gdzie nie mamy jeszcze bezpośrednich przejazdów, ale również dodatkowe kursy o innych, dogodniejszych godzinach. Sprawdź sam!

wyniki wyszukiwania