Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Warszawa-Świnoujście, czyli nowe opcje przejazdu nad morze dla warszawiaków

04-05-2023

W wakacje 2023 r. ruszają przejazdy na nowej trasie z Warszawa-Świnujście: 23 czerwca z Warszawy, a 24 czerwca w obu kierunkach. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Warszawa  - Świnoujście prosto spod drzwi domu

Warszawiacy podróżujący do Świnoujścia skazani byli do tej pory na organizowanie sobie podróży do tego uzdrowiska z pomocą usług warszawskich taksówkarzy lub komunikacji miejskiej. Było to konieczne, aby dostać się na jeden z trzech warszawskich dworców skąd odjeżdża pociąg do Świnoujścia. Teraz kierowca Hopera podjedzie pod drzwi domu, pomoże zapakować bagaż i zawiezie do Świnoujścia aż po drzwi sanatorium.

Do sanatorium w Świnoujściu mogą też wygodnie dotrzeć mieszkańcy Płocka, Nowego Dworu Mazowieckiego oraz wielu mniejszych mazowieckich miejscowości na odcinku z Warszawy do Nowego Duninowa. Podróżując tego lata Hoperem do Świnoujścia mieszkańcy Mazowsza mogą wypocząć na tamtejszej plaży, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najszerszych w Polsce i podziwiać stamtąd wpływające i wypływające statki z portu lub gazoportu.

Świnoujście dojazd
 

Z Warszawy do Międzyzdrojów, Kamienia Pomorskiego, Pobierowa, Rewala

Nie tylko Świnoujście znalazło się w zasięgu dzięki wdrożeniu nowej trasy z Warszawy. Również takie relacje jak Warszawa-Kamień Pomorski, Warszawa-Pobierowo czy Warszawa-Rewal pojawiły się z zasięgu wygodnego podróżowania w formie od adresu pod adres. Zaletą podróżowania Hoperem do tych nadmorskich kurortów jest możliwość dojazdu pod same drzwi obiektu noclegowego.

Kierowca może zawieźć i odebrać pasażerów z dowolnego adresu którejkolwiek z nadmorskich miejscowości na odcinku od Międzyzdrojów po Kołobrzeg. Na tym odcinku kierowca Hopera zatrzyma się pod dowolnie wskazanym adresem, w tym takie lokalizacje jak: Wisełka, Kołczewo, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Międzywodzie, Trzęsacz, Pogorzelica, Pustkowo.

Wisełka Międzywodzie
 

Duże bagaże zabierane na klikutygodniowy pobyt nad morzem mogą być transportowane wprost spod drzwi domu aż pod drzwi domku letniskowego, pensjonatu, hotelu, sanatorium czy innej lokalizacji noclegowej. Hoper umożliwia każdemu pasażerowi zabranie nie tylko bagażu podręcznego i jednego dużego bagażu, ale również - za dodatkową opłatą - drugiej dużej walizki. Więcej o zasadach zabierania walizek można przeczytać w Pytaniach i Odpowiedziach: hoper.pl/faq#duzy-bagaz

Dojazd z Piły do Warszawy

Piła, Wałcz, Białogard, Czaplinek, Nakło n. Notecią to tylko te większe miejscowości, których mieszkańcy, po uruchomieniu nowej trasy zyskali wygodny przejazd prosto spod drzwi domu do dowolnej lokalizacji w Warszawie - również pod same drzwi wskazanego obiektu. Pałac Kultury i Nauki, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta czy Łazienki Królewskie - wszystko to jest dla mieszkańców Piły w zasięgu wygodnej podróży adres-adres, bez stresu, bez przesiadek, bez czekania na dworcu, bez martwienia się o miejsce do parkowania. 

Świnoujście dojazd