Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Dojazd do Świnoujścia pod dowolny adres

31-01-2024

Wygodny dojazd do Świnoujścia 

Po fazie testów dowozu i odbioru pasażerów z lewobrzeżnej części Świnoujścia, kierowcy Hopera będą teraz regularnie, na wszystkich 3 trasach prowadzących do Świnoujścia, obsługiwać pasażerów w formule door-to-door. Dla mieszkańców Świnoujścia oznacza to zamówienie Hopera wprost spod drzwi domu a dla kuracjuszy planujących pobyt w tym uzdrowisku wygodny dojazd i odbiór prosto spod drzwi sanatorium.

Od kiedy został uruchomiony tunel pod Świną w Świnoujściu prowadziliśmy testy obsługi całego Świnoujścia w formule z adresu pod adres. Jednocześnie podróżujący do tego uzdrowiska zgłaszali zapotrzebowanie dojazdu pod same drzwi sanatorium, a nie jak to było przed otwarciem tunelu, tylko na parking w pobliżu promu. Cieszymy się, że możemy odpowiedzieć na potrzeby podróżujących do Świnoujścia i umożliwić transport door-to-door do tego uzdrowiska na wszystkich trasach.

Świnoujście połączenia
 

370 połączeń do Świnoujścia

Nasze 3 trasy zapewniają wygodny dojazd do tego nadmorskiego uzdrowiska z Warszawy, Wrocławia oraz z Katowic.Jednocześnie trasa ze stolicy Dolnego Śląska wiodąca dalej do Darłowa daje możliwości skorzystania z dojazdu Hoperem do Świnoujścia dla mieszkańców zachodniego wybrzeża. W sumie mieszkańcy 370 miejscowości mogą na naszej stronie, przez infolinię, z pomocą wyszukiwarki e-podróżnik.pl oraz w ponad 600 punktach stacjonarnych zanówić przejazd Hoperem do tego uzdrowiska.