Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Jarmark Bożonarodzeniowy 10% taniej!

10-12-2019

Nadchodzi magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia, a wraz czas Jarmarków Bożonarodzeniowych, cieszących się coraz większą popularnością. Dzięki poszerzonej w tym roku ofercie Hopera, mieszkańcy kolejnych miejscowości dostali możliwość skorzystania z komfortowych przejazdów adres-adres i dojechania bezpośrednio spod drzwi domu, na liczne Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce oraz zagranicą.

Amsterdam Light Festival lub Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu?

Planujesz wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie lub Gdańsku? Wybierasz się do Drezna czy Dortmundu? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Tylko do końca tego tygodnia*, wszystkie przejazdy z i do miast, w których odbywają się Jarmarki Bożonarodzeniowe dostępne są w niższych cenach! Wystarczy podczas zakupu podać kod rabatowy JARMARK, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 10%!

Popularne przewozy na wybrane Jarmarki Bożonarodzeniowe

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

* Promocja ważna na wszystkie przejazdy z i do miejscowości, w których odbywają się Jarmarki Bożonarodzeniowe zakupione do 15 grudnia 2019 roku

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>