Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Łączymy Połczyn-Zdrój, Zieloną Górę i Sarbinowo!

09-10-2023

Łączymy Połczyn-Zdrój, Zieloną Górę i Sarbinowo! Jest to możliwe za sprawą włączenia nowej oferty podróżowania. Teraz z Hoperem można wybrać się ze stolicy Dolnego Śląska przez Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Połczyn-Zdrój, Sarbinowo do Ustki! Tylko do niedzieli 15 października wszystkie zamówienia przejazdu na tej trasie obniżamy o 10%!

Z Zielonej Góry do Sarbinowa

Na nowej trasie Wrocław→Zielona Góra→Połczyn-Zdrój→Ustka, startującej 12 listopada, jest już możliwy zakup bietów. W nowej ofercie znajdują się atrakcyjne destynacje uzdrowiskowe: Połczyn-Zdrój, Kołobrzeg, Dąbki, Ustka oraz wiele nadmorskich kurortów: Jarosławiec, Wicie, Darłowo, Sianożęty, Łazy, Sarbinowo, Ustronie Morskie, Gąski, Chłopy. Więcej informacji o przebiegu trasy i znajdujących się na niej atrakcjach, można uzyskać z publikacji: Z Wrocławia do Ustki, czyli nowa trasa Hopera

Obniżamy o 10% cenę podróżowania

Chcesz skorzystać z tanich przejazdów na tej trasie? Zamów kurs pomiędzy 2 miejscowościami na niej zlokalizowanymi wprowadź kod rabatowy LACZYMY-BWJ10, obniżający cenę biletu o 10%. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 9-15 października 2023 r.