Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Lubin, Włocławek i Gniezno?

18-11-2021

Co łączy Lubin, Włocławek i Gniezno? Nasza trasa Karpacz-Włocławek! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 28.11 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Lubina do Włocławka

Trasa Karpacz⇔Włocławek biegnie z pięknych górskich okolic Świeradowa-Zdroju, Karpacza, Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry przez Legnicę, Lubin, Leszno, Poznań i Gniezno aż na Kujawy. Dzięki temu, podróżni mieszkający w obrębie tej trasy mogą dotrzeć bezpośrednio spod drzwi swojego domu wprost pod drzwi sanatorium w Inowrocławiu, Ciechocinku, Wieńcu-Zdroju, jak i do wielu innych atrakcyjnych lokalizacji. Więcej na temat atrakcji na tej trasie znajdziesz tutaj: Poznań-Włocławek: wydłużamy trasę z Wielkopolski na Kujawy! oraz Wydłużenie trasy Włocławek-Poznań do Karpacza.

Lubin Włocławek Gniezno dojazd
 

10% rabatu w ramach promocji CO ŁĄCZY!

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na ww. trasie wprowadź kod LACZYMY-LWG10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 18-28 listopada 2021 r.

Wybierając podróż Hoperem nie przebywasz w dużych skupiska ludzkich. Ochronę sanitarną realizujemy ozonując i dezynfekując pojazd, zapewniając podróż w maseczce i pomiar temperatury przed wejściem do Hopera. Więcej: hoper.pl/tarcza