Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Kudowę-Zdrój, Wrocław i Jedlinę-Zdrój?

23-10-2023

Co łączy Kudowę-Zdrój, Wrocław i Jedlinę-Zdrój? Nasza trasa prowadząca z Kujaw, przez Wielkopolskę w Góry Wałbrzyskie i do Ziemi Kłodzkiej. W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 5.11 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Wrocławia do Jedliny-Zdroju

Na trasie z Włocławek⇒Wrocław⇒Wałbrzych⇒Jedlina-Zdrój⇒Kudowa-Zdrój można znaleźć atrakcyjne destynacje, takie jak Poznań, Wrocław, Toruń oraz liczne uzdrowiska kujawskie: Ciechocinek, Inowrocław, Wieniec-Zdrój, wałbrzyskie Jedlinę-Zdrój, Szczawno-Zdrój oraz kłodzkie Kudowę-Zdrój, Lądek-Zdrój, Polanicę-Zdrój, Długopole-Zdrój, Duszniki-Zdrój. Więcej informacji o atrakcjach, które znajdują się na tej trasie, można znaleźć w artykule: Wyjazd z Poznania do Kudowy-Zdroju, czyli nowa trasa Hopera!

Taniej o 10%

Tylko do 5 listopada możesz zamawiać tańsze o 10% przejazdy na tej trasie! Aby to osiągnąć wystarczy, że w czasie rezewracji podróży między 2 miejscowościami zlokalizowanymi na trasie Włocławek⇒Kudowa-Zdrój, wprowadzisz kod rabtowy LACZYMY-WIKZ10. Uwaga! Na odcinkach, gdzie trasa Włocławek⇒Kudowa-Zdrój pokrywa się z innymi trasami promocja będzie działać tylko na kursie przynależnym do tej trasy.