Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Zwiększamy moce Hopera nad morze

13-07-2021

Od lata 2021 r. oferujemy więcej możliwości przejazdów na popularnej trasie z Wrocławia przez Międzyzdroje po Darłowo! Od 14 lipca obszar tej trasy ulega powiększeniu o Kamień Pomorski i Legnicę a dodatkowe minivany obsługują w weekendy więcej pasażerów.  

Odpowiadając na potrzeby pasażerów Hoper zwiększa swoje wakacyjne moce na popularnej trasie z Wrocławia nad morze. Od 14 lipca obszar tej trasy ulega powiększeniu. Mieszkańcy Legnicy mogą teraz dotrzeć do Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina i kurortów Pomorza Zachodniego. Ponadto do nadmorskich miejscowości uzdrowiskowych dołącza Kamień Pomorski, o czym szerzej pisaliśmy tu: Kamień Pomorski wśród nadmorskich uzdrowisk na trasach Hopera

Warto też wspomnieć że do końca wakacji od piątku do niedzieli na tej trasie będzie mogło podróżować dwa razy więcej osób niż dotychczas. Wgodnym minivanem pojedziesz z własnego domu pod wskazany adres hotelu, pensjonatu czy prywatnej kwatery. Trasa z Wrocławia nad morze biegnie między innymi przez Głogów, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Szczecin oraz wszystkie nadmorskie miejscowości w pasie od Międzyzdrojów do Darłowa.

Zobacz trasę Wrocław-Darłowo na naszej mapie przewozów krajowych.

Hoper obsługuje setki dużych i małych miejscowości! Sprawdź, czy jeździmy pomiędzy interesującymi Cię miejscami: skorzystaj z wyszukiwarki przejazdów lub zobacz mapę obsługiwanych obszarów.

Popularne przejazdy: