Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Hoperem na Pojezierze, czyli jak dojechać do Połczyna-Zdroju i Augustowa?

16-04-2024

Wybierasz się na odpoczynek do Połczyna-Zdroju lub Augustowa? Dzięki nam dotrzesz pod drzwi obiektu sanatoryjnego na Pojezierzu Drawskim i Pojezierzu Litewskim, nie martwiąc się jaki jest koszt parkowania. Z Hoperem możesz zamienić długie godziny męczącej podróży za kierownicą na komfort odbioru wprost spod drzwi samego domu i pomoc kierowcy z bagażami.

Zapewniamy przejazd door-to-door pod dowolny adres w Połczynie-Zdroju czy Augustowie. Specyfika podróży Hoperem powoduje, że każdorazowo przebieg trasy ustalany jest na podstawie adresów podanych przez pasażerów. Dlatego dokładną godzinę odjazdu wysyłamy po zamknięciu listy uczestników przejazdu. 

 

Na skróty

 

Dojazd do Połczyna-Zdroju

Wygodny dojazd do Połczyna-Zdroju stanowi jedną najpopularniejszych ofert przejazdu jakie proponujemy naszym pasażerom. Udostępniona w 2022 r. oferta przewozów do Połczyna-Zdroju dla mieszkańców Śląska szybko została rozszerzona na Świętokrzyskie, Podkarpacie, Mazowsze, Podlasie, Dolny Śląsk i Lubuskie. Obecnie jest to możliwe z ponad 440 miejscowości w 14 województwach. 

Weryfikacja, z których konkretnie miejscowości można dojechać do Połczyna-Zdroju, jest możliwa na stronie hoper.pl/trasy-krajowe/Polczyn-Zdroj, na której prezentujemy wszystkie trasy wiodące przez Połczyn-Zdrój. Aby sprawdzić dostępność biletów w konkretnym dniu, należy skorzystać z wyszukiwarki przejazdów na górze strony. Wybierając miejscowość początkową i końcową podróży oraz datę przejazdu system prezentuje wszystkie możliwości przejazdu, zaś kliknięcie Kup bilet pozwoli zweryfikować ilość wolnych miejsc na danym przejeździe oraz końcową cenę wraz z obliczoną w kroku Podsumowanie opłatą adres-adres.
 

Augustów i Połczyn-Zdrój

 

Łódź-Augustów, czyli jak zaplanować przejazd z adresu pod adres

Augustów jest jedną z pierwszych udostępnionych uzdrowiskowych destynacji w naszej ofercie. Aktualnie jest dostępny na dwóch trasach z Karwi i Trójmiasta do Suwałk oraz z Łodzi do Suwałk. Mieszkańcy 225 miejscowości mogą korzystać z wygodnego przejazdu door-to-door na Pojezierze Litewskie i czerpać z uroków przyrodniczego otoczenia Augustowa.

Na jakich relacjach można aktualnie zamówić przejazd Hopera? Łódź-Augustów, Gdańsk-Augustów, Olsztyn-Augustów i wiele, wiele innych. Dokładny przebieg obu tras, przebiegających przez Augustów, można zobaczyć na stronie: hoper.pl/trasy-krajowe/Augustow

Augustów dojazd

 

Dlaczego warto wybrać się do uzdrowisk Pojezierza Drawskiego i Litewskiego?

Pojezierze cechuje urozmaicony krajobraz, ubogacony licznymi jeziorami polodowcowymi. Spokojne wody otoczonych zielenią akwenów dają możliwość odpocząć przybywającym do pojezierskich uzdrowisk kuracjuszy. Nienaruszone środowisko wodne stanowi świetną lokalizację dla niezliczonego ptactwa i ryb. Dla człowieka stanowi to dodatkową szansę do uprawiania sportów wodnych bez naruszenia naturalnego otoczenia uzdrowiska. 

Połczyn-Zdrój to najstarsze miasto o walorach uzdrowiskowych w Polsce. Borowina pozyskiwana z okolic tego uzdrowiska jest popularna w całej Europie. Ponadto liczne obiekty sanatoryjne Połczyna-Zdroju na potrzeby kąpieli i inhalacji czerpią solankę wydobywaną z głębokości ponad 1200 m. Okolica uzdrowiska zwana Szwajcarią Połczyńską jest jednym z najbardziej urokliwych i atrakcyjnych turystycznie zakątków Pomorza Zachodniego.

Otoczenie dziewięcioma jeziorami i rozległą puszczą powoduje, że uzdrowisko Augustów sprawia wrażenie niedostępnego. Jednak ten naturalny spokój w połączeniu z wysokiej klasy infrastrukturą zabiegową powoduje, że kuracjusze bardzo cenią sobie pobyt w tych Zielonych Płucach Polski, jak zwykło się mówić o tym rejonie. Augustów, będący jednocześnie wodną stolicą północno-wschodniej Polski stanowi doskonałe miejsce na spływ kajakowy, żeglowanie, rejs statkiem, katamaranem czy gondolą.